Jeigu jums reikalingas paskolų refinansavimas, tai dar nereiškia, kad jį gausite

Finansinis stabilumas  jauniems žmonėms itin svarbus, todėl turintiems neuždelstų įsiskolinimų Creditus.lt pataria domėtis paskolų refinansavimu. Ekspertai ko gero sakytų, jog skolas geriausia būtų grąžinti kažkokiais kitais būdais, tačiau ši paslauga skirta būtent tiems, kurie jau nebemato kitų išeičių. Aiškiau kalbant, paskolų refinansavimas yra tarsi nauja paskola, kuri skirta senų skolų apmokėjimui. Aišku, gavus refinansavimo paskolą, jūs skolų nenusikratote – jos sumažėja.

Paskolų refinansavimas sumažina skolas dėl mažesnių palūkanų.

paskolu refinansavimasDažniausiai kredito įstaigos pabrėžia, kad jos gali perimti klientų įsipareigojimus ir už tai gali pasiūlyti daug mažesnę palūkanų normą bei kitus privalumus. Jeigu jūs dabar mokate vienas palūkanas, tai refinansavimo atveju jos būtų mažesnės, o tai reikštų tik vieną – bendra įsipareigojimų suma po refinansavimo sumažėtų. Kadangi palūkanos būtų mažesnės, tai logiška, kad ir pati palūkanų suma nebūtų didelė, bet reikia išskirti ir tai, kad ne vien mažesnės palūkanos jums padėtų lengviau grąžinti skolas.

Refinansavimo paskolas siūlančios kredito įstaigos akcentuoja, kad vartotojai, norintys kitokių grąžinimo sąlygų, gali derėtis ir dėl laikotarpio. Trumpai tariant, jeigu asmuo yra įsiskolinęs tik trumpam laikotarpiui, pavyzdžiui – pusei metų, tai refinansavimo metu jis gali rinktis kad ir kelių metų skolos grąžinimo terminą. Kuo tai naudinga? Tokiu atveju, sumažėtų kasmėnesinių įmokų suma, o jas mokėti būtų lengviau, jeigu finansai yra riboti. Žinoma, per ilgesnį laikotarpį sumokėtumėte ir daugiau pinigų už palūkanas.

Jeigu jums reikalingas paskolų refinansavimas, tai dar nereiškia, kad jį gausite.

Dabar Lietuvoje kreditų rinkos reguliavimas yra kaip niekad griežtas. Kredito įstaigos sava valia nebegali nuspręsti kam skolinti, o kam atsisakyti išduoti paskolą. Jų apsisprendimą dažniausiai įtvirtina mokumo vertinimo nuostatai. Šie nuostatai nurodo kredito įstaigoms atsakingai vertinti kliento kreditingumą, nurodoma kokiais kriterijais ir taisyklėmis vadovautis. Tad, jeigu asmuo, pateikęs paraišką dėl paskolų refinansavimo, neatitiks tų sąlygų, tai tada bendrovė bus įpareigota neišduoti kredito.

Kredito įstaigos, refinansavimo metu pažeidusios mokumo vertinimo nuostatus, yra baudžiamos. Baudų dydis gali priklausyti nuo pažeidimų pasikartojimo, kliento nuostolių, išduotos sumos. Kredito įstaigoms neapsimoka aplaidžiai vertinti klientų kreditingumą, todėl paskolų refinansavimas taip paprastai bet kam nėra prieinamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.