Kategorijos

JURA kavos aparatai

1931 metais šveicarų gamintojai įkūrė įmonę, kurios dėka dabar daugelis žmonių iš viso pasaulio gali mėgautis tobulo skonio kava kiekviena diena. Kavos aparatai JURA – kokybės patikrinti, ilgaamžiai prietaisai, kurie nereikalauja didelės priežiūros, tačiau teikia aromatingą potyrį. Nuo tada, kai buvo sukurtas pirmasis JURA kavos aparatas, jis užsitarnavo ilgaamžiškumo bei kokybiškumo simbolį, kuris lydi lyg šių dienų.

Jeigu dienos negalite pradėti be šviežios espresso, cappuccino, latte kavos, tuomet kavos aparatai JURA yra puikus pasirinkimas, nes gausite to ko norite. Jeigu daugelis kavos aparatų skelbiasi, jog yra gaminami Amerikoje ar Italijoje, bet išties Kinijoje, tai JURA kavos aparatų gamintojai užtikrina, kad kiekvienas aparatas yra pagamintas jų gamykloje Šveicarijoje. Nes kaip ir laikrodžiai, taip ir kavos aparatai JURA yra šveicarų prekinis ženklas, kurio jie nenori sugadinti. Šios firmos kavos aparatai išskirtiniai yra ne tik savo moderniu dizainu, kuris puikiai tiks kiekvienoje virtuvėje ar biure, bet ir technologijomis. Kadangi  kavos aparatai JURA yra automatiniai, tai vienu mygtuko paspaudimu, per itin trumpą laiką bus pagaminta kava, kurią paragavus kartą, norėsis jos visuomet.

Išmaniųjų technologijų dėka, kavos aparatas nepriekaištingai sumala kavą bei ją suslegia, pagal norimos kavos rūšį. Beje, dar 1994 metais JURA aparatų gamintojai suprato, kad reikia rūpintis aplinka ir taupyti elektros energiją, net tuomet, kai gaminama kava. Todėl įdiegė automatinį kavos aparato išsijungimą, kuris sutaupo elektros energijos net iki 40%, todėl šveicarų gamintojo kavos virimo aparatai pripažinti kone ekonomiškiausiais, saugančiais gamtą bei vartotojų pinigus.

Todėl, jeigu svarstote į kurį kavos aparatą investuoti pinigus, tiek jei perkate kavos aparatą namams ar biurui, tai nedvejokite ir pasirinkite JURA kavos aparatus, kurie verti kiekvieno išleisto jūsų pinigo. Jei galvojate, kad kaina išties yra per didelė, tai žinokite, kad gamintojas siūlo ne tik visas garantijas, bet ir nemokamą techninę apžiūra. O kad kavos aparatas negestų, pasirūpinkite jo reguliaria priežiūra.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *