Kategorijos

Jūsų asmeninė vėjo jėgainė – protingas sprendimas

Pasižiūrėjęs į savo gaunamas sąskaitas už elektros energiją ne vienas žmogus norėtų, jog ten puikuotųsi nuliai. Atrodo neįmanoma, tačiau vėjo jegainės gali šią svajonę išpildyti. Tiesa, tam reikalinga pradinė investicija, kuri, priklausomai nuo poreikių, gali būti pakankamai nedidelė.

Dešimties kilovatų vėjo jėgainė bus Jūsų asmeninė elektrinė.

Rinktis alternatyvią elektros energiją reikėtų ne tik dėl galimybės sutaupyti šiek tiek pinigų, bet ir dėl to, jog galima padėti gamtai, o tai šiuo metu yra aktualu ir svarbu, nes skubėdami gyventi savo gyvenimus nesusimąstome, kad po keletos dešimčių ar šimtų metų esamas gamtos grožis bus išlikęs tik dainose, nuotraukose ir istorijose.

Kalbant daugiau apie galimybę sutaupyti, SmartEnergy.lt vėjo jegainės tampa vis populiaresnės tarp individualių namų gyventojų. Įsirengdami net ir nedidelio galingumo jegaines gyventojai pajaučia skirtumą mokėdami sąskaitas ir nesigaili savo kieme paskyrę vietos ir pasistatę vėjo jėgaines. Nors vėjo jegainės neužima daug vietos, tačiau kai kurie žmonės jų vengia dėl estetinio namo ar sodybos vaizdo. Tokiems gyventojams siūloma pasvarstyti galimybę įtvirtinti jėgainę ant pačio namo.

Yra kalbama, kad vėjo jegainės yra triukšmingos, tačiau nėra visai tikslu. Nuo jegainės sklinda šioks toks garsas, tačiau jis nėra labai įkyrus ir garsus (jei jėgainė kokybiška), bet dėl visiškos ramybės siūloma vėjo jegainės įrengimui rinktis vietą toliau nuo miegamojo ar darbo kambario, taip pat, nerekomenduojama statyti arti kaimyno sklypo, ypač jei toje pusėje yra jo namas.

Pigesnis sprendimas dvejų asmenų šeimoms

Vėjo jegainės gali būti kombinuojamos su saulės baterijomis, taip išgaunant dar daugiau elektros energijos bei sutaupant dar didesnę sumą pinigų ar mėgaujantis galimybė prijungti visą namą prie autonominės neapmokestinamos energijos. Tokių jėgainių įrengimas yra brangesnis, tačiau ir atsiperka jos greičiau, yra efektyvesnės.

Kilus klausimams dėl alternatyvios energijos, vėjo jegainės įrengimo ar kitų su tuo susijusių dalykų vertėtų kreiptis į Smartenergy.lt. Specialistai pateiks išsamius ir naudingus atsakymus, patars ir padės norintiems įsirengti vėjo jegaines bei pagelbės jei Jūsų turima vėjo jegainė yra per silpna ar prastos kokybės. Aukštą kokybę užtikrina patirtis ir noras tobulėti!

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *