Kategorijos

Jūsų kelionė prasideda čia ir dabar

Pigus lektuvu bilietai internetu
Keliaukite be rūpesčių!

Nusprendėte skristi į didžiausią Izraelio uostamiestį Tel Avivą? O gal jau senokai svajojate nuvykti į Romą, kurioje aplankytumėte Koliziejų, Panteoną, Trevi fontaną, Romos forumą ir kitas visam pasauliui puikiai žinomas vietas? Jei taip, tuomet turbūt jus šiuo metu domina WizzAir lėktuvų bilietai ir viešbučiai, kuriuose galėtumėte apsistoti savo viešnagės pasirinktoje šalyje metu. Tačiau nepaisant to, kad lėktuvų bilietus užsisakyti ir viešbučių kambarius rezervuoti šiandien yra labai paprasta, tikrai nevertėtų manyti, jog jūsų būsimos kelionės planavimas ir turėtų tuo apsiriboti. Jei norite, kad jūsų kelionė būtų sklandi ir maloni, prieš išvykdami turėtumėte pagalvoti apie begalę skirtingų detalių, nuo kurių tiesiogiai priklauso keliautojų patirtis.

Kelionės nesibaigia tuomet, kai sulaukiama šeimos pagausėjimo!

Vykite iš galvos stereotipines mintis, kad susilaukus vaikų apie keliones galima pamiršti. Supraskite, kad tai yra tik jūsų galvoje! Šiandien be jokių didesnių nesklandumų keliauti galima su visa šeima. Tam kiekvienas keliautojas turi labai puikias sąlygas. Tiek lėktuvai, tiek ir viešbučiai bei įvairios pramogų vietos bene kiekvienoje pasaulio šalyje yra tobulai pritaikytos turistams, keliaujantiems su mažamečiais vaikais, todėl neįsprauskite savęs į griežtus rėmus, kurių neleistumėte sau peržengti. Be to, jei jūsų atžalos su jumis keliaus nuo ankstyvos vaikystės, jie taps tikrų tikriausiais kosmopolitais ir į juos supančią aplinką žvelgs kur kas liberaliau ir atviriau.

Jei keliaujate ne vieni – būsimą kelionę planuokite kartu

Nors iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti, kad keliauti vieniems yra labai sudėtinga, vis dėlto žvelgiant į pasirinkimo laisvę, tai yra kur kas paprastesnis sprendimas. Tokiu atveju jums nereikia derintis prie kitų žmonių ir nuolatos bandyti atrasti kompromisus. Todėl jei jūs keliaujate ne vieni, savo būsimą kelionę planuokite drauge. Tokiu atveju jūs išvengsite įvairių nesusipratimų ir dažnai kylančių konfliktinių situacijų, kurios gali neretai sugadinti visą jūsų kelionę.

Taigi, prieš išvykdami į kelionę susėskite ir aptarkite pagrindinius klausimus, tarp kurių neabejotinai turėtų patekti ir pastarieji:

  • Kiek laiko truks jūsų kelionė?
  • Kokiose vietose norėsite praleisti daugiausiai laiko: paplūdimiuose, kalnuose, didmiesčiuose, nedideliuose miesteliuose, negyvenamose vietovėse ar kt.?
  • Norite poilsinės ar pažintinės kelionės?
  • Kada prasidės jūsų kelionė?
  • Kokių patogumų norėtumėte kelionės metu?

Pačios geriausios ir nepamirštamos kelionės visai šeimai yra tos, kurių metu kiekvienas šeimos narys patiria būtent tai, ko tikisi ir dėl ko norėjo vykti atostogauti.

Nevenkite bendrauti su vietiniais

Kai kurie žmonės savo kelionių metu vengia bičiuliautis su vietiniais gyventojais, manydami, kad visą svarbiausią informaciją jie bet kuriuo atveju gali atrasti turizmo centruose. Tačiau būtina suprasti, kad tik vietiniai gyventojai gali jums nuoširdžiai pasakyti, ką verta pamatyti, ko nederėtų daryti, kaip išvengti įvairių nemalonių nesusipratimų ir kaip nepakliūti į didelę bėdą. Ką jau kalbėti apie tai, kad susibičiuliavus su vietiniais gyventojais jūs neretai galite gauti ir visiškai nemokamą gidą, kuris padės jums lengviau pažinti svečią šalį.

Išmokite pagrindinius (bazinius) žodžius užsienio kalba

Nors didžiojoje dalyje pasaulio šalių su vietiniais gyventojais jūs galite lengvai susikalbėti anglų kalba (nemenka dalis žmonių moka ir rusų kalbą), vis dėlto vietiniai gyventojai į jus žvelgs kur kas palankiau, jei mokėsite bent jau pagrindinius žodžius jų nacionaline kalba. Tokiu būdu jūs išreikšite pagarbą jų kalbai, kultūrai ir papročiams. Be to, tai taip pat praplės ir jūsų akiratį bei pagerins užsienio kalbų žinias.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *