Jūsų namų ūkis – saugiose rankose

Namų ūkisGyventojams, kuriems svarbu, kad jų namų ūkis būtų tinkamai prižiūrimas, bet kurie nenori su tuo susijusių rūpesčių nešti ant savo pečių, geriausias sprendimas – namų ūkio priežiūrą patikėti daugiabučių administravimo paslaugas teikiančiai įmonei. Jums nebereikės ieškoti atskirų sričių specialistų daugiabučio priežiūrai, samdyti, organizuoti darbų. Visus namo eksploatacijos techninius bei organizacinius darbus atliks savo darbą išmanančių specialistų komanda.

Namų ūkio priežiūra, tai akivaizdi nauda daugiabučio gyventojams, kadangi visus reikalingus darbus atliks tik tinkamą kvalifikaciją bei atestatus turintys meistrai: nuo dalinės iki kompleksinės pastatų priežiūros. Taigi, Jums daugiau nereikės pergyventi dėl įvairių elektros instaliacijos gedimų, netinkamo vandentiekio ar nuotėkų darbo ar kitų iškilusių bėdų savo daugiabučio aplinkoje, nes visomis, iškilusiomis problemomis be vargo gali pasirūpinti administravimo ir eksploatavimo paslaugas teikianti įmonė. Ji rūpinasi ne tik statinių technine, šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūra, bet ir vėdinimo sistemomis, renovacija, pastatų administravimu, be to, teikia buhalterinės apskaitos paslaugas.

Taip pat kuriama pridėtinė vertė eksploatuojamiems objektams bei daug dėmesio skiriama statinių būklei gerinti, diegti atitinkamas priemones, kad būtų sumažinti eksploataciniai kaštai. Paruošiama ir netgi sutvarkoma visa reikalinga daugiabučio dokumentacija, kuri atitinka visus teisės aktų reikalavimus. Galite būti tikri, kad laiku ir kokybiškai bus atliekama techninė namo priežiūra bei visapusiškai ginami namo savininkų interesai.

Be to, bendradarbiavimą kur kas palengvins sukurta išmanioji administravimo programėlė, kuri parodo, kokia yra pastato būklė, be to, galima matyti darbų planus. Iš bet kurios vietos internetu įmanoma stebėti, kaip organizuojami namo priežiūros ar remonto darbai, kokie etapai įgyvendinami ar planuojami, tad galite ramiai vykti atostogauti prie jūros ir domėtis namo reikalais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.