Kategorijos

Juvelyrika internetu – proga sutaupyti

Vis dažniau žmonės ieško, kur rasti pigesnius aukso gaminius, kaip kad vestuvių žiedai, ar sužadėtuvių žiedai, tačiau dažnas nesusimąsto, jog viskas kur kas paprasčiau ir arčiau Jūsų, nei kad galite pagalvoti! Visi aukso gaminiai ir juvelyrika internetu yra kone dvigubai pigesnė, nei kad perkant įprastinėse juvelyrikos parduotuvėse! Kodėl taip yra? Visų pirma, mums nereikia mokėti patalpų nuomos mokesčių, kuriuos mokėti turi daugelis juvelyrikos parduotuvių, esančių prekybos centruose ar centrinėse gatvėse, taip pat, mums nereikia mokėti papildomų mokesčių, t.y. atlyginimų pardavėjoms, kurios daugiausiai atlieka įvaizdžio funkciją ir padeda išsirinkti žiedus ar kitą juvelyriką, tačiau, jei žinote, ko norite, internetu apsipirksite kur kas greičiau ir paprasčiau, nei bet kurioje kitoje vietoje. Negalima nepaminėti ir kito internetinių parduotuvių privalumo – tai galimybė visas prekes apžiūrėti ramiai, niekieno netrukdomiems, o mūsų internetinėje parduotuvėje patalpintos tik aukštos kokybės gaminių nuotraukos būtent čia ir pasitarnauja labiausiai.

Internetu parduodami vestuvių žiedai, sužadėtuvių žiedai ar bet kurie kiti juvelyrikos gaminiai nė kiek nenusileižia kokybe, nes jie yra gaminami profesionalių juvelyrų, kurių darbais prekiauja ir Jums puikiai žinomi juvelyrikos prekių ženklai. Dar vienas mūsų privalumas – mes Jūsų užsakytus juvelyrikos dirbinius pagaminame savaite greičiau nei kitos parduotuvės, nes turime mažiau užsakymų nei dideli mūsų konkurentai, kas mums leidžia dirbti greičiau, labiau susitelkti į kiekvieną klientą asmeniškai, pažinti jį bei jo poreikius ir būtent tada gimsta nuostabūs, solidūs bei originalūs vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai bei kiti mūsų internetinėje parduotuvėje Jums siūlomi aukso bei kitų prabangių metalų gaminiai!

Taigi, prieš įsigydami žiedus ar kitus dirbinius įprastinėse juvelyrikos parduotuvėse, gerai pagalvokite apie kainą, o jei norite būtent tokio stiliaus žieduko – kreipkitės į mus, parodykite mums nuotrauką (tam yra sukurta mūsų unikali skiltis „įkelk gaminį“), o tada mes informuosime Jus, kokia kaina galėtų būti. Galime garantuoti, jog mūsų pasiūlytas variantas bus kone per pusę pigesnis – dėl jau anksčiau išvardintų priežasčių.  Daugelis mūsų klientų klausia, ar jie turi galimybę pasimatuoti, vietoje apžiūrėti mūsų juvelyrikos gaminius – tikrai taip, tokia galimybė yra, Jums tereikia susisiekti su mumis ir sutartu laiku atvykti į mūsų juvelyrų dirbtuves, kur galėsite išsimatuoti tikslius dydžius, dar kartą apgalvoti Jūsų norimus ir pageidaujamus aukso gaminio akcentus, kurie suteiks Jums norimo originalumo.

Dar vienas patogumas, kurį siūlome mes – tai visų juvelyrinių gaminių nemokamas siuntimas visoje Lietuvoje, o esant poreikiui ir į užsienį (taikomi iš anksto nustatyti siuntimo mokesčiai), taigi žiedukai, pakabukai ar bet kokia kita juvelyrika atkeliaus tiesiai į Jūsų namus, prie Jūsų durų, o Jums nereikės niekur vykti ir gaišti laiką. Prekiaudami juvelyriniais gaminiais pastebėjome, kad vis daugiau klientų baiminasi, ar jų užsakytos prekės saugiai pasieks juos – galite būti ramūs, tikrai taip, nes visi mūsų gaminiai, ar tai būtų vestuvių žiedai, ar sužadėtuvių žiedai – viskas yra privežama tiesiai prie Jūsų durų, o Jums esant išvykus, perduodama į pašto atsiėmimo punktą. Primename, kad visi siuntiniai yra apdrausti!

Apsipirkti internetu dabar galima ne tik drabužius ar buitinę įrangą – mes Jums siūlome aukštos klasės aukso bei kitų tauriųjų metalų dirbinius, kurie gimsta profesionalių ir patyrusių juvelyrų dirbtuvėse ir yra pasiruošę džiuginti Jus bei Jūsų mylimus žmones. Laukiame Jūsų skambučių, pageidavimų ir klausimų – padėsime išsirinkti patį geriausią variantą, kuris labiausiai tiks Jums!

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *