Kategorijos

Juvelyriniai dirbiniai

juvelyrikaPažvelkite į mažas mergaites, kurios pasislėpusios nuo mamų pasipuošia jų karoliais, dažosi kosmetika arba įsispiria į jų aukštakulnius ir taip bando būti panašiomis į mamas, į suaugusias moteris į tas, kokiomis ateityje virs. Taigi juvelyrika atlieką svarbų vaidmenį, kuomet kalbame apie aksesuarus ir puošimąsi, nes visos: ir mažos, ir jaunos, ir vyresnio amžiaus moterys mėgsta puoštis.
O kokį metalą geriausia rinktis, norint pasipuošti? Žinoma priklauso ir nuo progos, jei keliausite į prabangų renginį, auksas tiks labiau, jei norite nešioti kas dieną, rinkite sidabrą.
Šiandien norėtumėm plačiau pakalbėti apie du pagrindinius metalus iš kurių gaminami juvelyriniai dirbiniai, tai jau minėti auksas ir sidabras.

Auksas
Auksas jau nuo senų senovės yra labiausiai trokštamas metalas, metaloterapijos specialistų vertinamas kaip puikus antioksidantas, apsaugantis organizmą nuo senatvės, spartinantis žaizdų gijimą. (jau vien todėl verta nešioti auksinius juvelyrinius dirbinius!) Auksą vertina net tradicinės medicinos atstovai. Pasirodo, iš aukso gaminami kai kurie medicinos įrankiai, o kai kurie tiki, kad auksas mažina įtampą, įkvepia ir grąžina pusiausvyrą. Beje, tikinama, kad grynas auksas nesukelia jokių alerginių reakcijų. Aukso žinovai tikina, kad  auksas puikiai tinka brandžioms moterims.

Sidabras
Sidabras taip pat populiarus nuo senų senovės, tačiau dėl kitų priežasčių nei auksas. Pasirodo sidabras turi antibakterinių savybių ir šiais laikais žaizdoms gydyti itin dažnai naudojamas sidabruotas vanduo.
Taip pat sidabras ramina, tad, jei Jums sunku nusiraminti, susikaupti arba esate hiper aktyvus, Jums derėtų dėvėti sidabrinius papuošalus.
Taigi, nuspręskite, kuris metalas Jums labiausiai tiktų ir užsisakykite juvelyriką internetu arba apsilankykite juvelyrinių dirbinių parduotuvėje, kur galėsite pasikonsultuoti su pardavėju-konsultantu, kuris papasakos apie prekiaujamą produkciją plačiau.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *