Ką daryti norint nusiųsti siuntinį į Norvegiją?

Nors Lietuva ir Norvegija nėra kaimyninės Europos šalys, tačiau jas sieja glaudūs ryšiai. Ne tik daugelis mūsų tautiečių išvyksta dirbti į Norvegiją, bet ir Lietuvos verslininkams ši Skandinavijos šalis tampa vis svarbesne verslo partnere. Eksportuojama produkcija, lauktuvės draugams ir giminaičiams bei kitos siuntos į Norvegiją pastaruoju metu gabenamos vis dažniau. Kaip tai daroma ir ką verta žinoti norint siųsti siuntą į Norvegiją? Atsakome į šiuos ir kitus aktualius klausimus.

● Kur kreiptis?
Jei planuojate siųsti siuntą į Norvegiją, pirmiausia turite susisiekti su šias paslaugas teikiančia įmone. Interneto svetainėje užpildžius užklausą arba paskambinus nurodytu telefonu jums bus suteikta visa reikalinga informacija.

● Kaip išsiunčiama/ pristatoma?
Siuntos į Norvegiją dažniausiai siunčiamos paimant jas tiesiai iš namų ir pristatant nurodytu adresu. Prieš atvykstant paimti siuntos kurjeris susisiekia su siuntėju ir suderina patogų siuntos paėmimo laiką.

● Ką galima siųsti?
Į Norvegiją galima siųsti visus daiktus, kuriuos leidžiama siųsti į užsienio valstybę. Jei jūsų siuntinys specifinis, pasidomėkite, ar jis nėra įtrauktas į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Dažniausiai maksimalus vieno siuntinio svoris negali viršyti 70 kg, o ilgis – 220 cm. Taip pat nepamirškite, kad siunta turi būti patikimai supakuota. Pakuotė privalo būti nepažeista ir sandari. Geriausia tam naudoti kartono dėžes.

● Kiek laiko trunka?
Siuntos pristatymas į Norvegiją gali trukti nuo 2 iki 7 darbo dienų, priklausomai nuo pasirinkto siuntimo būdo. Jei jums reikalingas skubus siuntos gabenimas, galite pasinaudoti express siuntinių gabenimo paslaugomis, kai siuntos pasiekia Norvegiją per 1 – 2 darbo dienas.

● Kainos
Siuntos siuntimo į Norvegiją kaina priklauso nuo siuntinio svorio, išmatavimų, pasirinkto siuntimo būdo (trukmės) bei pristatymo adreso. Dauguma siuntas gabenančių įmonių siūlo lanksčias kainų sistemas ir šios paslaugos tikrai nėra brangios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.