Ką dovanoti kūdikiui?

Ieškantiems originalios ir nebrangios dovanos kūdikiui.

Nuspręsti ką dovanoti naujagimiui – sunkus darbas. Ieškantiems originalios dovanos vaikui, išskirtinumo bei praktiškumo – rekomenduojame unikalią dovaną kūdikiui “mėnesių lipdukus” svarbiausiosm mažylio  gyvenimo akimirkoms įamžinti. Gera dovana kūdikio lankymo ar krikštynų proga.

Kas yra mėnesių lipdukai?

Lipdukai svarbiausiosm kūdikio akimirkoms įamžint

 Augdamas mažylis susiduria su naujais gyvenimo potyriais bei iššūkiais, tad labai svarbus juos visus paminėti, kad vaikui tapus suaugusiu žmogumi, mintimis būtų galima grįžti į gražiausias gyvenimo akimirkas. Mėnesių lipdukai orientuoti į 12 metų mėnesių kiekviename atrandant kažką stebuklingo kas skatina įsiminti.  Į visų namus atkeliausiančios Kalėdos, Velykos daugelio vaikų gyvenime yra pirmosios. Galbūt verta pažymėti kėdutę ant kurios sėdėjo vaikutis Kalėdų dieną? O gal grindų vietą, kur jis sėdėjo po eglute laukdamas Kalėdų senelio?  6 ar 7 mėnesių vaikučiai atrodo labai panašiai, tad žiūrint nuotraukas sunku atskirti, kokio amžiaus mažasis pradėjo ropoti, sėdėti, o gal net ir vaikščioti. Mėnesių lipdukai  yra universalūs bei dinamiški, tad “keičia savo pavidalą” pagal poreikius. Kiekvieną mėnesį galima paminėti ne tik visuotines šventes, tačiau ir tas, kurios nutiko mažylio gyvenime.

lipdukai
Lipdukai svarbiausioms gyvenimo akimirkoms įamžinti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Praktiška dovana vaikui

Žinoma, neseniai į šį pasaulį atėjusiam vaikučiui tikrai reikia daug ko. Labai naudinga pasitarti su tėveliais, kurie dažnai pasako ko tiksliai reikia. Taip ir vaiko tėveliai lieka patenkinti, nes gauna tai, ko jiems praktiškai reikia ir dovanotojai džiaugiasi, kad neteko sukti galvos svarstant apie originali dovana vaikui.

ūgio matuoklė
Ūgio matuoklė – dekorcinis lipdukas

Pasitarus su kūdikio tėveliais galite jam padovanoti funkcionalią ir estetišką ūgio matuoklė „Žirafą“ ar kokį kitą gyvūną, kuris dažniausiai apgyvendinama vaiko kambaryje. Neteks gadinti sienų, o kiekvienas paaugtas centimetras bus pažymėtas specialioje matuoklėje.

Svarbiausia dovanoti tai, kas yra nuo širdies ir su meile. Perkant internetu sutaupysite laiką ir greičiausiai nusipirksite pigiau, nei prekybos centre. Sienų lipdukai internetu didesnis pasirinkimas už gerą kainą. Lipdukų gamyba.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.