Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Ką iš tiesų verta aplankyti Kopenhagoje? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Ką iš tiesų verta aplankyti Kopenhagoje?

Apie kiekvieną šalį galima prirašyti daugybę patarimų, lankytinų vietų ir objektų, kuriuos privalu pamatyti, paragauti, pajusti… Tačiau retai kada be sausos informacijos apie lankytinas vietas pateikiama ir tikra, keliautojo nuomonė bei įspūdžiai. Šiame straipsnyje su jumis pasidalinsime vietomis, kurias verta aplankyti viešint Danijos sostinėje Kopenhagoje.

Den Bla Planet – tai nacionalinis Danijos akvariumas. Jei manote, kad nieko įspūdingiau nei Megos prekybos centro akvariumas nėra, tai apsilankę šiame akvariume galėtumėte ir apalpti. Tik čia galėsite stovėti priešais daugiabučio namo dydžio baseiną ir grožėtis jame plaukiojančiais rykliais bei rajomis. Jei tai neatrodo jums pakankamai ekstremalu – galėsite įeiti į patį akvariumą ir atsidurti po tūkstančiais litrų vandens ir jūros plėšrūnais. Beje, tai viena iš vietų, į kurią su Kopenhagos kortele galima patekti nemokamai.

Dyrehavsbakken – tai vienas seniausių atrakcionų parkų pasaulyje. Jei dauguma į Kopenhagą keliaudami planuoja aplankyti tik Tivoli parką, tai mes rekomenduojame jums užsukti būtent į šį. Papildomo adrenalino leidžiantis amerikietiškais kalneliais jums pridės tai, kad visa kalnelių konstrukcija padaryta iš medžio, o ne plieno konstrukcijų, visai kaip prieš daugiau nei 400 metų, kai šis parkas buvo atidarytas.

Tivoli atrakcionų parkas. Jei važinėti kelių šimtmečių senumo mediniais amerikietiškais kalneliais jums per baisu. Visada galima rinktis Tivoli atrakcionų parką, esantį pačiame Kopenhagos centre. Tačiau nesitikėkite, kad čia pramogos bus mažiau baisios. Čia esančiuose amerikietiškuose kalneliuose jūsų laukia netgi mirties kilpos. Be to ten yra dar daugybė skirtingų atrakcionų tiek dideliems, tiek ir mažiausiems miesto lankytojams.

Planetariumas. Jei manėte, kad planetariumai yra nuobodūs – smarkiai klydote. Kopenhagos centre esantis planetariumas pasižymi tuo, kad be įprastinės programos apie dangaus kūnus, čia per visą pastato stogą galima stebėti ir įspūdingus 3D filmus. Per pusantros valandos jums gal ir paskaus galvą, nes nuolat laikysite ją užvertę ir dairysitės aplinkui, tačiau įspūdžiai bus neįkainojami.

Jei dar kyla klausimų apie lankytinas Danijos vietas, visada prašome kreiptis. Keliautojų klausimai mus visada džiugina ir visada būna atsakomi.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *