Kategorijos

Ką padovanoti vyrui, kuris turi viską?

Išrinkti vyrui dovaną kartais gali būti tikras iššūkis. Ypač, jei vyras, atrodytų, turi viską, ko jam reikia. Tokiu atveju reikia dovanoti kažką smagaus arba itin praktiško.

Pirmiausia, renkant dovaną vyrui, reikėtų atsižvelgti į tai, kokia asmenybė jis yra. Ar tai konservatyvių pažiūrų vyras, kurio garderobe dominuoja juoda, pilka ir balta spalvos. Ar tai vyras, kuris nebijo eksperimentuoti ir drąsiai rengtis.

Pirmajam vyrų tipui reikėtų ieškoti praktiškos dovanos. Pavyzdžiui gali tikti dovanų rinkinys vyrui. Tokiu būdų vyras iš to rinkinio tikrai ras dalykų, kuriuos naudos. Greičiausiai naudos juos visus. Tokie dovanų rinkiniai būna kelių tipų – sudaryti iš galanterijos priemonių arba kosmetikos. Dovanų rinkiniai, sudaryti iš galanterijos prekių, įprastai savyje turi piniginę ir diržą. Na, dar kartais prie to pasitaiko koks nors odinis raktų pakabukas ar rašiklis. Visgi, visi šie dalykai yra itin praktiški ir tikrai bus naudojami. Kitas rinkinio tipas – kosmetikos priemonių rinkinys. Vėlgi, toks rinkinys su laiku taip pat bus sunaudotas, nes dužo želė, dezodorantas ar kvepalai būna kiekvieno vyro spintelėje.

Jei vyras, kuriam ieškote dovanos, yra jaunatviškas, drąsus ir nebijantis eksperimentuoti, puiki dovana gali būti linksmos kojinės. Dabar prekyboje yra pačių įvairiausių kojinių, pritaikytų kiekvienam vyrui pagal jo būdo savybes. Pavyzdžiui, jei vyras mėgsta žvejoti, jam galima rasti ryškias kojines žvejybos tematika. Jei žaidžia krepšinį – taip pat atsiras atitinkamos juokingos kojinės. Gavęs tokias kojines, jei bus pataikyta į jo pomėgius, vyras tikrai apsidžiaugs. Gal kasdien ir nenešios jų, tačiau į vakarėlius su tokiomis kojinėmis tikrai eis. Galimas daiktas, kad pasipuoš jomis jau jo paties gimtadienio šventėje.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *