Kategorijos

Ką reikia žinoti apie kuprines mokyklai?

Pradinių klasių mokinukams kuprinių svoris turėtų būti ne didesnis kaip 700 gr., vyresniųjų klasių moksleivių- iki 1000 gr. Mokyklinės kuprinės turi turėti pakietinta korpusą, viduje turėti kelis skyrius tvarkingai daiktams susidėti. Kuprinė turi būti su dviem reguliuojamais diržais ir su rankinėlėmis. Perkant kuprinę būtina ją pasimatuoti, kuprinės apačia negali būti žemiau vaiko juosmens, o viršus- ne aukščiau pečių linijos, kuprinės plotis turi atitikti moksleivio pečių plotį, išorinėje jos pusėje pritvirtinti atšvaitai.

Tinkamas kuprinės nešiojimas

Svarbu ne tik tinkamai pasirinkti kuprinę, bet ir tinkamai ją nešioti. Vyresnių klasių moksleiviai mėgsta nešioti ant vienos peties arba vienoje rankoje, netaisyklingai nešiojant kuprinę gali pradėti krypti stuburas į vieną pusę. Kuprinės diržai turi būti dedami ant abiejų pečių ir tinkamai sureguliuoti diržai, kad nebūtų nei per daug laisvi, nei suveržti. Kuprinės svoris irgi gali turėti įtakos stuburo problemoms atsirasti, todėl joje turėtų būti tik tai dienai reikalingi daiktai. Pradinukai mėgsta prisidėti įvairiausių žaislų, vyresnių klasių moksleiviai nešiojasi knygas, kurių tai dienai visai nereikia. Svarbu ugdyti vaiko savarankiškumą, bet retkarčiais tėvai turėtų peržiūrėti kuprinės turinį.

Adidas kuprinės

Adidas kuprinės yra populiarios tarp moksleivių ir suaugusių žmonių. Mažiausiems mokinukams vyrauja žaismingos, spalvingos, paženklintos animacinių filmų herojais. Tėveliai pirkdami Adidas kuprines gali būti ramūs dėl jos patvarumo ir augančio vaiko laikysenos formavimosi. Paauglių skonis skiriasi, neapseinama be emblemų su išraižytu prekiniu ženklu. Moterys vietoj rankinių dažnai renkasi nedideles kuprines, jos ypač mėgstamos laisvalaikio metu, su šiuo aksesuaru sukuriamas naujas, madingas įvaizdis. Mieste moterims modernų stilių taip pat gali padėti sudaryti patogi, išvaizdi kuprinė, kuri atlieka daug funkcijų, kurioje telpa visi reikalingiausi daiktai. Kuprinės garsių firmų, tokių kaip Adidas, Nike, Puma ilgaamžiškumas garantuotas.

Sportinės kuprinės

Keliaujant į sporto klubą, sportuojant parke labai praverčia sportinės kuprinės ir sportiniai krepšiai. Kuprinės gaminamos iš vandeniui atsparių medžiagų, papildytos kišenėmis, slėptuvėmis, todėl puikiai tinka turistinių žygių metu.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *