Kategorijos

Ką reikia žinoti apie mobiliųjų įrenginių valdymą įmonėje?

2000-ųjų pradžioje atsirado mobiliųjų įrenginių valdymo programinė įranga, skirta valdyti ir apsaugoti asmeninius skaitmeninius asistentus ir išmaniuosius telefonus, kuriuos pradėjo naudoti verslo darbuotojai. Vartotojų išmaniųjų telefonų bumas, prasidėjęs 2007 m. išleidus Apple iPhone, paskatino naudoti savo įrenginį (BYOD) tendenciją, kuri paskatino tolesnį susidomėjimą MDM.

Mobilieji įrenginiai padeda padidinti lankstumą ir produktyvumą, tačiau nevaldomi jie gali sukelti įvairių iššūkių įmonėms. Mobiliųjų kontrolės ir matomumo stoka ir nestandartizuoti šių įrenginių valdymo būdai gali sukelti neveiksmingumo ir saugumo pavojų.

Mobiliųjų įrenginių valdymas MDM yra puikus būdas sukurti saugaus įmonės mobilumo pagrindą

Mobiliųjų įrenginių valdymas įgyvendinamas naudojant MDM programinę įrangą su tinkamomis valdymo funkcijomis vienai ar daugiau operacinių sistemų. Naudodamos MDM programinę įrangą įmonės gali stebėti, valdyti ir apsaugoti savo mobiliuosius įrenginius, kad užtikrintų įrenginio veikimą ir saugų įrenginių naudojimą.

Kaip veikia MDM sprendimai?

Mobiliųjų įrenginių valdymo programinė įranga paprastai veikia vietoje arba debesyje. Naudodami MDM valdymo pultą IT administratoriai gali nuotoliniu būdu konfigūruoti ir valdyti įrenginius. Tačiau prieš tai įrenginius reikia užregistruoti MDM programinėje įrangoje arba, kitaip tariant, MDM serveryje. Tai galima padaryti naudojant konkrečiam pardavėjui skirtas registracijos programas, kurias siūlo Apple, Google, Samsung ir Microsoft, arba rankiniu būdu pridedant įrenginius naudojant prieigos raktą, QR kodą arba NFC, arba el. paštu / SMS.

IT administratoriai gali naudoti valdymo pultą, kad perkeltų konfigūracijas ir programas į mobiliuosius įrenginius belaidžiu būdu (OTA). Techniškai kalbant, MDM serveris (programinė įranga) siunčia komandų rinkinį, kuris pritaikomas įrenginiams per operacinėje sistemoje įmontuotas taikomųjų programų programavimo sąsajas (API).

Nesvarbu, kokio dydžio įmonę turite, MDM suteikia neginčijamą naudą, įskaitant sumažintas palaikymo išlaidas, didesnį darbuotojų produktyvumą ir duomenų saugumą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *