Kategorijos

Ką reikia žinoti apie verslo analitiką?

Verslo analitika – tai su finansiniais rodikliais arba nebūtinai susijęs verslo informacijos valdymas. Būtent ši analitika teikia žinias apie įmonės rodiklius, įtakojančius įmonės strategiją, taktinius veiksmus ir sprendimus. Šių žinių gavimą neretai apsunkina procesų sudėtingumas ir nemažos apimtys, pareikalaujančios daug laiko sąnaudų, žmogiškųjų išteklių bei profesionalumo.

Būtent dėl šių priežasčių daugelis įmonių ėmėsi įmonės procesų automatizavimo, išmėgindami vienų ar kitų programinių įrangų galimybes. O jų rinkoje ne tiek ir mažai, tačiau svarbiausia pasirinkti sau labiausiai tinkančią. Vienas iš svarbiausių kriterijų, renkantis sau efektyvią ir patikimą sistemą – tai galimybė derinti ją su kitomis valdomomis įmonės programomis.

Power Bi analitika – tai tik viena iš daugelio, tačiau vos per kelias savaites gebanti užsitarnauti teigiamus atsiliepimus iš vartotojų. Šis modulis suteikia daug skirtingų galimybių analizuoti veiklos duomenis bei dinamiškai įgyvendinti analitinius procesus.

Svarbu neužmiršti, kad verslo analitiką apima ne tik įmonės veiklos rodikliai, pavyzdžiui, finansai ar darbo laiko apskaita, tačiau ir jos klientai. Šių elgseną taip pat labai svarbu stebėti, analizuoti ir atlikti tam tikrus taktinius žingsnius. Būtent minėtoji verslo analitika ir jos galimybės leidžia analizuoti tam tikrus rodiklius, kurie gali turėti reikšmingos įtakos klientų elgsenai.

Šio modulio pagalba bet kokie gauti duomenys leidžia atlikti prognozes beveik be žmogaus įsikišimo. Tuo tarpu atsižvelgiant į tai, darbuotojui belieka tik priimti reikalingus sprendimus. Panašių technologinių sprendimų pagalba tik dar labiau padidinamas rezultatyvumas, o rezultatai pasiekiami per žymiai trumpesnį laiką. Be to, tokios programinės įrangos užtikrina visišką saugumą, net jeigu dirbama ne pačioje darbo vietoje. O visų svarbiausia – padeda minimizuoti kaštus. Tai neabejotinai svarbūs faktoriai procesų optimizavimui ir bendram įmonės veiklos rezultatui.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *