Kategorijos

Ką rinktis: naujos ar senos statybos būstą?

Keisti gyvenamąją vietą kažkada tenka visiems. Pirmiausia tada, kai baigę mokyklą vaikai išsikrausto iš tėvų namų, o kiek vėliau tenka ieškotis nuolatinio būsto savo esamai ar būsimai šeimai. Beieškant naujo gyvenamo būsto dažnai tenka susidurti su įvairiomis problemomis. Visų pirma, didžiausia bėda dažniausiai būna labai didelė būsto kaina, ypač jei tai yra miesto centras ar kitas populiarus miesto ar kitos vietovės taškas. Dėl šios priežasties neretai tenka atsisakyti savo svajonių namo ar buto ir pasirinkti šiek tiek pigesnį variantą, kuriam pakanka pinigų. Tačiau pigesnis būstas neretai būna ir prastesnis. Mažesne kaina dažniausiai pasižymi senos statybos pastatai, kuriuose gyvenimas tikrai nebus rožėmis klotas. Tad verta pagalvoti ar geriau už turimas lėšas pirkti prastesnį būstą, ar geriau kelerius metus pataupyti arba paimti paskolą naujos statybos butui. Sukonkretinkime kalbą ir pasidomėkime būtent Kauno nekilnojamojo turto kainomis. Manau, kad vis dėl to nauji butai Kaune, nors ir yra žymiai brangesni, tačiau juos pirkti verta labiau. O kodėl verta tai daryti priežasčių yra labai daug. Visų pirma, nauji butai būna įrengti naujos statybos daugiabučiuose, kurie pasižymi daugeliu naudingų savybių. Neskaitant to, kad naujos statybos pastatai būna modernūs, šiuolaikiški ir puikiai atrodo, jie taip pat yra be galo ekonomiški. Tokie pastatai būna statomi pasitelkiant naujausias technologijas bei medžiagas, kurias pasitelkiant butai yra įrengiami taip, kad būtų kuo mažiau laidūs šilumai, todėl žiemą jūsų šildymo sąskaitos bus net iki kelių kartų mažesnės. Dar vienas privalumas tas, kad tokie pastatai yra mažai laidūs ne tik šilumai, tačiau ir garsui. Puikia garso izoliaziacija pasižymintys nauji butai Kaune (pvz tokei statomi būstuvos kvartale) užtilrins tai, kad jūs negirdėsite jokių nereikalingų garsų, kuriuos skleis kaimynai už sienos, taip pat jums netrukdys ir miesto šurmulys bei mašinų triukšmas, žinoma, jei gyvensite mieste ar netoli jo. Tačiau tai nėra pagrindinis kriterijus vertinant tokius butus.

Nauji butai Kaune  dažniausiai įrenginėjami netoli gamtos, priemiestyje ar kitoje ramioje bei patrauklioje miesto vietoje, tad jūs ne tik negirdėsite jokio triukšmo, tačiau galėsite mėgautis ir puikia miesto ar gamtos panorama. Verta paminėti ir dar vieną naudingą savybę, kuria pasižymi naujos statybos butai. Tokie butai savo vertę išlaikys ar net padidins net praėjus daug metų, nes nekilnojamo turto kainos kyla nuolatos, todėl jei kada nuspręsite persikelti gyventi kitur, tuomet jūsų pirktas butas pasitarnaus kaip ir puiki investicija, nes parduoti jį galėsite už daug didesnę kainą nei pirkote. Žinoma, jei nuspręsite išsielti po metų ar anksčiau, tai labai didelės naudos nepajusite.
Taigi, galima drąsiai teigti, kad nauji butai, lyginant su senais, yra daug visapusiškai geresni, vienintelis trūkumas, jei galima taip pavadinti, yra kaina. Tačiau visi geri dalykai kainuoja daug.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *