Ką šiandien siūlo grupiniai apsipirkimai?

perka dovanąGrupiniai apsipirkimai, kuomet daug žmonių perką tą pačią paslaugą su didžiule nuolaida jau niekam nebėra naujiena. Ši paslaugas, dar taip pat vadinama dienos akciją yra išbande jau tūkstančiai įvairaus plauko vartotojų. Dėl siūlomų dienos akcijų gausos čia patinkančia akciją gali išsirinkti ir senas ir jaunas.

Šiandien yra siūloma daugybė įvairių prekių bei paslaugų su didelėmis nuolaidomis, kurios tikiu, pritrauks tikrai ne vieną internautą. Būtent įspūdingo dydžio nuolaidos ir vilioja žmones pirkti šiose interneto svetainėse.

Artėjant meilės dienai, jau nieko nebestebina tas faktas, kad prekybinkai pažere daugybę specialių pasiūlymų, taikančių į porų pinigines. Dovanos kaip ir per kalėdas, šią dieną yra neatsiejamas šventės atributas. Todėl įsimylėjaliams siūloma išsirinkti romantines dovanas iš daugybės pasiūlymų.

Į akis krenta ir pasiūlymai romaninei ekskursijai po Vilnių. Šiai paslaugai pardavėjai pritaikė net 51 procento nuolaidą, šiuo metu ją galima įsigyti už 19 litų. Už šią sumą Jūs gaunate profesionalaus gido palydą, kuris jums nušvies Vilnių, kitomis spalvomis.

Na o tie kas noris ko nors labiau įsiminto nei tik pasivaikčiojimas mūsų sostinės gatvėmis, gali keliauti į kaimyninės Latvijos sostinę ir vakarą praleisti žiūrint vieną iš geriausiai žinomų balėtų – „Gulbių ežeras“. Ši paslauga kainuos 93 litus. Tokia kaina tikrai nėra didelė, ypač turint omenyje, kad nuo pagrindinės sumos jau yra padaryta 35 procentų nuolaida.

One Comment on “Ką šiandien siūlo grupiniai apsipirkimai?”

  1. Atgalinis pranešimas: Artėja vasra | Straipsnių katalogas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.