Ką svarbu žinoti renkantis brūkšninių kodų skaitytuvą?

Moderni prekybinė įranga tampa svarbiausiu elementu kiekvienai prekybą vystančiai įmonei. Šiuolaikinės technologijos pasitarnauja greitam ir produktyviam darbui, patogiam klientų aptarnavimui, optimaliam sandėlio valdymui. Tad didžioji dalis įmonių sunkiai išsiverstų be mažo, bet be galo reikalingo prietaiso – brūkšninių kodų skaitytuvo. Jis leidžia išvengti beprasmio rankinio darbo ir gali padėti įmonei gerinant veiklos našumą.

Brūkšninių kodų skaitytuvai dažniausiai būna lazeriniai ir diodiniai. Pagal skirtingus reikalavimus, brūkšninių kodų skaitytuvai gali būti prijungti prie kasos aparato ar kompiuterio. Taigi barkodų skaitytuvai yra nepamainomas įrenginys kiekvienoje parduotuvėje, sandėlyje, prekių priėmimo punkte ir t.t.

Barkodu skaitytuvas

Įmonės, priklausomai nuo poreikių, gali įsigyti belaidžius, integruojamus, stacionarius ir rankinius brūkšninių kodų skaitytuvus iš tokių gamintojų, kaip Datalogic, Zebex, Motorola ir kitų. Svarbu verslininkams žinoti skenuojamų produktų apimtis ir išsirinkti įrenginį, kuris bus patikimas, patogus naudoti ir įperkamas. Naujausių technologijų daugiakrypčiai lazeriniai skaitytuvai užtikrina puikią darbo kokybę ieškantiems didelio darbo našumo ir stilingo bei ergonomiško dizaino. Garsiniai ir šviesos signalai informuoja operatorių ar nuskaitymas pavyko. Taip pat šiuolaikiniai skaitytuvai puikiai nuskaito net pažeistus brūkšninius kodus ir kodus nuo įvairių paviršių – telefono ekrano, monitoriaus, laminuotų paviršių.

Technologijoms greitai tobulėjant, rinkoje galima rasti šiuolaikinės prekybos lūkesčius atitinkančius brūkšninių kodų skaitytuvus itin greitiems didelio prekių kiekių skenavimams. Šie skaitytuvai veikia vien tik aukštos kokybės skaitmeniniu vaizdo nuskaitymo principu, tad tai gerokai padidina jų galimybes greitai aptarnauti didelius prekių kiekius net ir labiausiai užimtuose prekybos centruose. Taip pat leidžiama moderniu būdu palaikyti ryšį su pirkėjais – į klientą atgręžtas ekranas leidžia patiems pirkėjams greitai ir paprastai nuskanuoti savo dovanų čekius, skaitmeninius kuponus iš telefonų, lojalumo korteles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.