Kategorijos

Ką veikti apsilankius Alikantėje

Lėktuvo bilietai į AlikantęNors Viduržemio jūros krantuose išsidėstę šimtai kurortų ir miestelių , kurie, atrodo, tokie panašūs – vien tik smėlis ir aplink supantis vanduo, iš tiesų kiekvienas jų priklauso vis kitai šaliai: Graikijai, Italijai, Ispanijai ir kitoms Viduržemio šalims. Todėl šie miestai iš esmės skiriasi ir yra unikalūs savo kalba, istorija ir ir net gyventojų temperamentu.

Alikantė yra lygiai taip pat išskirtinis uostas, turintis savo kultūrą, papročius, lankomas vietas ir net virtuvę. Šis miestas – tai istorinis uostas, priklausantis Ispanijai. Anksčiau jis priklausė graikams, vėliau romėnams. O nuo vėlyvųjų viduramžių Alikantė jau buvo atitekusi Ispanijai.

Jeigu jau turite lėktuvo bilietus į Alikantę, pasidomėkite, ką geriausia nuveikti apsilankius šiame istoriškai ir kultūriškai turtingame mieste.

Žymiausias objektas Alikantėje – Šv. Barboros pilis, stūksanti Benakantilio kalne. Tai viduramžiais pastatyta ir iki šiandien išlikusi pilis, tapusi vienu didžiausių turistinių objektų ne tik Alikantėje bet ir visoje Ispanijoje.

Taip pat verta apsilankyti Alikantės archeologijos muziejuje. Jame eksponuojama didelė radinių kolekcija iš įvairių istorinių periodų.

Puikių lauktuvių artimiesiems galite rasti centriniame miesto turguje. Čia parduodama viskas nuo tradicinių maisto produktų iki suvenyrų.

Jei žvalgydamiesi po Alikantę pavargsite ir išalksite, čia tiesiog privaloma išragauti jūrų gėrybes. Paella – tai vienas svarbiausių patiekalų Alikantės ir viso ją supančio regiono virtuvėje. Žuvis, krevetės ir kitos gėrybės patiekiamos su specialiai paruoštu ryžių garnyru.

Be visų šių vietų, kurias vertėtų aplankyti Alikantėje atostogų metu, nepamiršite ir papramogauti. Kaip ir kiekvienoje Viduržemio jūros pakrantėje įsikūrusiame mieste, čia galima mėgautis nardymu, žvejyba, kelionėmis į aplinkines salas. Mieste verda aktyvus naktinis gyvenimas, tad būtina pasimėgauti prašmatnia vakariene ir pašokti viename iš Alikantės naktinių klubų kartu su nuolatos pozityviais šio miesto gyventojais.

Ieškote pigių skrydžių į Alikantę? Tai puikus sprendimas. Žiema ar pavasaris praleisti šiame nuostabiame gamtos kampelyje, padės atsipalaiduoti bei pažinti dar nematytą gamtą bei architektūrą. Keliaukite į Ispaniją ir pajuskite tikrąją vasarą jau šiandien!

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *