Kategorijos

Ką viekti nuvykus į Druskininkus?

laisvaklaikisDrąsiai galime sakyti, kad Druskininkai yra vienas iš geriausių ir garsiausių kurortų  Lietuvoje. Druskininkai tikrai turi pasiūlyti didelę gausą pramogų, atrakcijų bei lankomų objektų. Miestas tikrai nenusileidžia didiesiems pajūrio kurortams, čia renkasi tiek ekstremalaus sporto ir pramogų mėgėjai, tiek ramaus poilsio ištroškę poilsiautojai.

Poilsis Druskininkuose yra tikrai geras sprendimas, todėl straipsnyje pateiksime sąrašą su pasiūlymais ką veikti Druskininkuose.

  1. „UNO Park“

Šis pramogų parkas priims visus – tiek vaikus, tiek senjorus. Jame veikia net 12 įvairaus sudėtingumo trasų bei įrengti  skrydžiui per Nemuną skirti lynai, kurie suteiks gausybę neišdildomų įspūdžių.

  1. „Snow Arena“

Tai yra žiemos sporto entuziastų rojus. Čia rasite dvi pradedančiųjų trasas ir vieną pagrindinę slidinėjimo trasą. Jei nemokate slidinėti ir niekada nėra tekę to daryti, nesijaudinkite, jums padės ir pamokys įvairių subtilybių profesionalus instruktorius.

  1. Druskininkų vandens parkas

Parkas yra suskirstytas į keletą erdvių – vaikų, 20-ies pirčių, bendrąją C zoną. Vandens parke taip pat rasite ir SPA zoną, barų, restoranų erdves bei  2 viešbučius, tad nakvynė Druskininkuose be rūpesčių – garantuota.

  1. Grūto parkas

Tai yra sovietmečio reliktų muziejus, kuris tikrai nustebins ir primins mūsų šalies praeitį. Jame tikra verta apsilankyti. Parke taip pat veikia kavinė, mini zoologijos sodas ir atrakcionų parkas.

  1. Lynų keltuvas

Lynų kelias yra unikalus įrenginys ne tik Druskininkuose, bet ir Lietuvoje. Šis keltuvas leis ne tik lengvai nusigauti nuo Druskininkų vandens parko iki „Snow Arenos“ ar atgal, bet ir padovanos nepaprastai gražų vaizdą kelionės metu. Galėsite grožėtis mišku, Nemuno vingiu ar miesto panorama.

 

  1. Karolio Dineikos parkas

Tai yra fizinio poilsio ir dvasios ramybės oazė. Parke rasite gausybę takelių, lauko treniruoklių, žaidimų aikštelių ir poilsio zonų. Parko lankytojai kviečiami maudytis po vandens kaskadomis, kaitintis pirtyse, atsigaivinti žolelių arbata ir išbandyti aerojonoterapiją.

  1. Muzikinis fontanas

Tai yra bene garsiausias Druskininkų objektas, kuris ne tik stebina lankytojus, bet ir garsina miestą. Lankytojai gali patys išsirinkti dainą iš 126 dainų ir kūrinių sąrašo ir ją užsakyti trumpąja SMS žinute, o tada jau prasidės fontano „šokis“ ir pasirodymas.

Druskininkuose nuolatos vyksta įvairūs renginiai, čia ką veikti randa tiek vaikai, tiek suaugę, tiek senjorai. Tai yra miestas kuriame nuobodžiauti tikrai neteks.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *