Kategorijos

Kada namuose gali būti naudojami nugeležinimo filtrai?

Daugelis mūsų naudoja vandenį iš čiaupo. Vandentiekio vandens vartotojai tikisi, kad vietos tiekėjas tieks sveikatai saugų, švarų ir gerų parametrų vandenį. Sveikatos apsaugos ministro įsakyme dėl žmonėms vartoti skirto vandens kokybės aiškiai apibrėžti kriterijai, kurių turi būti laikomasi. Tačiau dažnai parametrai yra ties priimtinų standartų riba. Taip pat neturėtume pamiršti galimų gedimų, remonto ar modernizavimo darbų, kurie gali laikinai pabloginti vandens kokybę. Svarbiausia – sveikata, todėl turėtume apsaugoti naudojamą vandenį papildomai jį filtruodami.

Filtravimo metu iš vandens pašalinamos tokios priemaišos kaip nuosėdos, suspenduotos kietosios medžiagos, smėlis ar rūdžių dalelės. Tai svarbus išankstinio filtravimo elementas, apsaugantis tolesnę įrangą.

Kas lemia geležies buvimą vandenyje?

Geležies perteklius vandenyje yra viena iš pagrindinių problemų, su kuria susiduriame naudodami vandenį namuose. Šis elementas, nors ir reikalingas žmogaus organizmui, gali padaryti daug žalos ir padaryti vandenį netinkamu vartoti daugeliui žmonių.

Per didelis geležies kiekis vandenyje gali sukelti daug rimtų techninių problemų. Kartais jie būna tokie aukšti, kad keičia organoleptines vandens savybes. Jie pakeičia vandens spalvą, skonis ir kvapas tampa metaliniai, todėl vanduo maistui tampa netinkamas. Be to, vanduo su geležimi palieka būdingas rūdžių dėmes, kurias sunku pašalinti. Geležis nusėda vandentiekyje, sumažindama vandens srautą ir gali sukelti greitesnę įrenginio koroziją. Tai yra dažna vandens siurblių ir kitų įrenginių, kurie liečiasi su vandeniu, gedimų priežastis. Dėl visų šių priežasčių labai svarbu, kad ši tarša būtų sumažinta.

Naudodami vandens filtravimo sistemą, išvengsite nemalonių kvapų, kuriuos sukelia didelė chloro koncentracija. Tokį švarų vandenį galima gerti be virinimo. Internetinėje parduotuvėje jauritas.lt rasite vandens nugeležinimo filtrų modelių, kurie tinkami kiekvienai vandentiekio sistemai. Kiekvieną kartą gausite aukštos kokybės vandenį be rūdžių ir blogų kvapų.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *