Kategorijos

Kada namuose naudojami mini rekuperatoriai?

Šiais laikais yra statomi aukštesnės klasės pastatai, nes griežtėja statybos standartai ir reikalavimai, tad kokybiškas vėdinimas namuose tapo neatsiejama būtinybė. Aukštesnei klasei priskiriami tokie pastatai, kuriuose šilumos nuostoliai būtų minimalūs, jog būtų tausojami ištekliai. Tačiau sandariuose namuose gali užsilikti užterštas oras, todėl tampa svarbu įsirengti kokybišką vėdinimo sistemą, atitinkančią jūsų poreikius. Yra keli rekuperatorių tipai: tai įprasta kanalinė vėdinimo sistema su rekuperacija ir sieniniai mini rekuperatoriai, apie kuriuos dar daugelis nežino.

Mini rekuperatoriai jūsų namuose užtikrins komfortą. Turint mini rekuperatorių namuose, jums nebereikės atsidarinėti langų, norint pravėdinti namus. Mini rekuperatoriaus pagalba, namuose bus tiekiamas optimalus gryno oro kiekis neatidarant lango ir išsaugant šilumą. Taip išvengsite dulkių, žiedadulkių bei vabzdžių patekimo į jūsų namus.

Tokio tipo rekuperatorius yra puiki išeitis nedideliam būstui, nes tokią vėdinimo sistemą sudaro maži įrenginiai, kuriuos žymiai paprasčiau montuoti dėl minimalaus kišimosi į pastato konstrukciją, lyginant su įprasta vėdinimo sistema. Todėl mini rekuperatoriaus įrengimo išlaidos bus mažesnės.

Mini rekuperatorius jūsų namuose atrodys kaip nepastebima namų detalė ir suteiks komforto, nes jūsų namus apsaugos nuo dulkių, alergenų, puikiai vėdins namus ir padės sutaupyti. Tokį rekuperatorių taip pat lengva valdyti dėl paprastesnių jo funkcijų.

Todėl tokio tipo rekuperatorius puikiai tiks mažam būstui ar nedidelėms kitokios paskirties pastatams ir nenorint gadinti namuose jau atlikto remonto. Todėl šis vėdinimo sistemos sprendimas yra puiki alternatyva, kuri padės jums sutaupyti.

Jeigu nusprendėte įsirengti mini rekuperatorių, patariama patikėti šį darbą šios srities profesionalams, kurie turėdami ilgalaikę patirtį galės atlikti savo darbą kokybiškai. Tiek pačio produkto, tiek montavimo specialistų galite ieškoti internetu. Taip galėsite paprasčiau palyginti teikiamus pasiūlymus bei kainas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *