Kategorijos

Kada nepatartina degintis soliariume?

Soliariumas leidžia bet kuriuo metų laiku įgauti gražų įdegį. Bet tarp mūsų yra daugybė žmonių, kuriems nepatartina degintis soliariume. Aptarsime variantus, kada turėtumėte degintis soliariume su saiku, arba visai jo atsisakyti.

Tie, kas turi ypač šviesią odą turėtų degintis labai atsargiai. Šviesi oda jautri soliariumo spinduliams, todėl nudegti tikimybė – labai didelė. Nudegusi oda atrodo netik negražiai, bet taip pat didina tikimybę susirgti nepageidaujamomis odos ligomis. Pradėkite degintis soliariume nuo keletos minučių ir šį laiką sekančiuose seansuose didinkite pamažu. Ypač svarbu naudoti soliariumo kosmetiką.

Dėl tos pačios priežasties atsargūs turi būti ir žmonės, turintys strazdanų ir apgamų. Jei jūsų apgamai dideli, degindamiesi juos uždenkite arba užklijuokite pleistru.

Venkite soliariumo turėdami bėdų su oda. Jei turite pigmentinių, vitilingo dėmių ar kenčiate nuo lėtinio dermatito, tai soliariumo spinduliai gali ne tik sulėtinti jūsų odos gijimą, bet dar ir pabloginti jos būklę.

Deginimasis yra papildoma apkrova jūsų imuninei sistemai, todėl neturėtumete lankytis soliariume, jei sergate peršalimo ar infekcinėmis ligomis. UV spinduliai gali keisti kai kurių vaistų veikimą. Jei naudojate antibiotikus, raminamuosius ar antidepresantus, soliariume lankytis jums tikrai nepatartina.

Viena iš rimčiausių priežasčių nesilankyti soliariume yra polinkis į onkologines ligas. Jei kažkas iš jūsų giminės serga onkologine liga, tai prieš pradedant lankytis soliariume pasitarkite su dermatologu. Nepatartina naudotis soliariumų paslaugomis esant širdies ir kraujagyslių sistemos ligoms. Sąrašas ligų, kurioms soliariumas gali būti žalingas: tuberkuliozė, diabetas, ginekologiniai susirgimai, mastopatija, mioma, polipai, sutrikusi skydliaukės veikla, bronchinė astma, aterosklerozė.

Nepatartina soliariume lankytis ir nėščioms bei maitinančioms moterims.

Deginkitės saugiai!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *