Kategorijos

Kada refinansavimas – geriausia išeitis

refinansavimas

Kartais geriausias būdas sutvarkyti ištikusią finansinę krizę – refinansavimas. Tačiau apie tai verta pasidomėti išsamiau.

Kam suteikiamas refinansavimas:

  • Vieną paskolą jau turinčiam asmeniui;
  • Žmogui, kuris gali įrodyti savo mokumą;
  • Žmogui, kuris sutinka su padidintomis paskolos palūkanomis, refinansavimo metu.

 

Kai reikia daugiau laiko dėl nenumatytų priežasčių

Panagrinėkime atvejį, kuomet paskolu refinansavimas pasirenkamas tuomet, kada paskolos nepavyksta grąžinti dėl nenumatytų priežasčių. Kokios tos priežastys galėtų būti? Jų tikrai apstu. Pavyzdžiui, kreditu refinansavimas gali būti reikalingas, jeigu žmogus susirgo, negalėjo dirbti ir dėl to negrąžino ankstesnės paskolos. Arba paskolu refinansavimas internetu taps išeitimi ir tiems, kurie galbūt negalės grąžinti paskolos, nes neseniai pateko į auto avariją. Tokie nenumatyti sunkumai užgriūva visada palikdami daugiau pėdsakų, negu įsivaizduojama. Visgi ir po jų reikia atsitiesti ir gyventi toliau, susidariusias problemas bandyti išspręsti visais įmanomais būdais bei geriausiais, kokiais galima išspręsti. Net jeigu kalbame apie finansinį sunkmetį.

Kai reikia daugiau laiko dėl strategijos

Tačiau ne visada perkreditavimas reiškia tai, kad kažkas kažkur kažkam nepasisekė ir dėl to negrąžinamos skolos. Gali būti, kad kartais perkredituojama todėl, kad žmogus, turėdamas pinigų, sąmoningai renkasi antrąjį kelią. Galbūt tai yra verslininkas ar meistras, siekiantis pelno, ir tą akimirką jam reikės tų sutaupytų pinigų, todėl jų kol kas negali atiduoti. Gal jie bus investuojami ir jau visai netrukus atsipirks su kaupu. O kai tai bus padaryta – bus galima ir galvoti apie refinansavimą.

Kai pritrūksta vos kelių dienų

Kartais greituju kreditu refinansavimas padeda ir tuomet, kai pritrūksta vos kelių žingsnių iki finišo tiesiosios. Reikia paminėti, kad skolu refinansavimas gali būti naudojamas ir paskutinei įmokai refinansuoti, o gal tiesiog daliai negrąžintos paskolos perkredituoti. Tai nereiškia, kad būtinai bus negrąžinta visa paskola. Kiekvienas atvejis individualus. Jeigu kitaip negalite, tarkime, niekaip nepavyksta sumokėti paskutinės įmokos, tikrai didelę naudą gali suteikti tiesiog pastangos tą likutį refinansuoti. Taip laimėsite laiko ir galėsite vėliau atidavinėti skolas neskubant ir savęs nenuskriaudžiant.

Svarbu žinoti, ką toliau darysite

Iš tiesų, kiekvienas atvejis skirtingas, ir refinansavimas su bloga kredito istorija net nebūtinai bus suteiktas. Nereikia manyti, kad refinansavimas – tai paskutinis šiaudas skęstančiajam. Kaip žinia, šiaudas skęstančiojo neišgelbės, o išgelbės ilgalaikė strategija. Refinansavimas – tai tik įrankis, su kuriuo žmogus gali lengviau atsispirti ir išlipti iš savo sunkumų duobės. Tačiau jis savaime visko neišspręst. Jeigu taip nutiko, kad skolinotės, o paskui skolos negalėjote grąžinti, tuomet kreipėtės dėl per kreditavimo, tai rimti požymiai, kad jums veikiausiai reikia gerai pagalvoti apie tai, ką darysite toliau. Pagalvokite. Padarykite planą, ką darysite kelias dienas į priekį, ką savaitę, ką mėnesį, ką metus. O tada pradėkite nuo toliau: kokių tikslų turite ateinantiems 5 metams, ateinantiems metams, atitinkamai – mėnesiui, savaitei. Ir taip sukurkite strategiją, kuri ne tik leis lengvai grąžinti paskolas, bet ir sukurs nuolatinio finansinio saugumo schema. Ji leis vėliau gyventi laisvai ir nesibaiminti, kad kažkas yra negerai, kad bet kada gali pritrūkti pinigų. Kurdami strategiją, galvokite ir apie šeimos narius, už kuriuose esate atsakingi. Sukurkite ne tik pagrindinį planą, bet ir atsarginius. Mat nebūtinai pirmasis planas bus sėkmingas, gal galiausiai reikės galvoti, ką dar pakeisti, kad viskas būtų gerai.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Įrašo “Kada refinansavimas – geriausia išeitis” komentarų : 1

  1. Tomas avataras

    Esu pasiinaudojęs šia paslauga, tikrai verta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *