Kategorijos

Kada Toyota Auris yra geriausias pasirinkimas

ToyotaNaujo automobilio pirkimas daugeliui yra tikras galvos skausmas. Vieni niekaip neišsirenka dydžio, kiti modelio, treti gamintojo, ketvirti dvejoja, ar pirkti pigesnį ir nusiteikti remontuoti, ar imti paskolą ir turėti naują automobilį. Gana retas tiksliai žino, kokį automobilį ir kada pirks. Dažnai tokie užtikrinti pirkėjai būna pasirinkę arba labai specifinius modelius, arba kaip tik, ieško universalaus, viskam tinkamo ir puikiai techniškai pagaminto automobilio. Pavyzdžiui tokio, kaip Toyota Auris.

Kodėl būtent šis modelis? Turbūt todėl, jog jis atitinka daugelio įsivaizdavimą apie tai, koks turi būti automobilis. Pakankamai erdvus, bet dar manevringas, maksimaliai patikimas ir kokybiškas, ekonomiškas ir išvaizdus. Ko gero būtų sunku kurio nors vieno iš šių kriterijų nepriskirti Auris modeliui. Galime panagrinėti ir giliau.

Trijų ar keturių šeimai dažnai kyla dvejonių, ar rinktis didelį ir erdvų autombilį, ar geriau kaip tik likti prie mažesnio ir taip sutaupyti. Ne veltui dauguma apsistoja ties kokiu nors tarpiniu variantu. Dažniausiai hečbeku. Tikrai taip, būtent tokiu, koks Toyota auris ir yra.

Jeigu kalbame apie automobilius ir patikimumą, ko gero retam ne pirma mintis būna apie Toyota. Na taip, turime dar ir Lexus modelius, kurie daugelyje apklausų ir tyrimų lenkia ir Toyota, tačiau jie kur kas retesni Lietuvoje. O štai Toyota tikrai bene visiems asocijuojasi su kokybe. Šių gamintojų modelių savininkai vieningai teigia, jog servisuose lankosi kur kas rečiau nei jų draugai ar kaimynai. Ir tai yra faktas, o ne išgalvota istorija.

Kalbant apie ekonomiškumą, tai galioja turbūt daugeliui Toyota modelių, lyginant su tos pačios klasės kitų gamintojų automobiliais. Kalbant konkrečiai apie Auris modelį, turime prisiminti, jog yra ir jo modifikacija su hibridiniu varikliu. Penki litrai benzino šimtui kilometru vairuojant tokį gana erdvų ir ne tokį jau silpną automobilį yra tikrai labai nedaug. Tad šioje vietoje Toyota Auris vienareikšmiškai yra ekonomiškas ir ne kitaip.

Taigi, apibendrinus galima pasakyti, jog šį modelį tikrai galime priskirti prie universalių ir daugelio norimų Tiesa, jie nėra pigūs, tačiau geri dalykai turi savo kainą.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *