Kada verta susirūpinti savo svoriu?

Žvelgiant į veidrodį jūs bandote suprasti, kiekgi kilogramų jūs turėtumėte atsikratyti, kad galėtumėte pasiekti savo tobulą svorį? Kaip bebūtų, tai lengviausia suprasti atsižvelgiant į savo kūno masės indeksą (KMI). Šiuo atveju kūno masės indeksas moterims ir vyrams skiriasi, todėl turėtumėte pasinaudoti internetu ir jį apskaičiuoti – internete yra daugybė nemokamų KMI skaičiuoklių, kurių pagalba jūs galite suprasti, koks yra jūsų tikrasis KMI ir kiek kilogramų jums vertėtų atsikratyti.

Bet kuriuo atveju, jei jūs klausiate savęs, kada verta susirūpinti savo svoriu, atsakymas būtų labai paprastas – tuomet, kai jūs imate jaustis prastai ir jaučiate kompleksą dėl savo išvaizdos. Trumpiau tariant, jei jūs pastebite, kad jūsų priaugti papildomi kilogramai blogina jūsų gyvenimo kokybę ir kenkia jūsų kasdienei savijautai, tuomet akivaizdu, kad atėjo pats metas susirūpinti savo svoriu. Tačiau vėlgi, susirūpinimas savo sveikata ir sveikos gyvensenos principų pritaikymas neturėtų būti trumpalaikis. Jūs neturėtumėte laikytis sveikos gyvensenos principų tik iki tol, kol atsikratysite jus kankinančių kelių papildomų kilogramų. Tai reiškia, kad jūs iš anksto turite išsiaiškinti savo tikruosius lūkesčius ir suprasti, koks yra jūsų požiūris į savo sveikatą, bendrą savijautą ir išvaizdą.

Jei jūs užsibrėšite ilgalaikius tikslus ir vienas iš jų bus jūsų nuolatinė gera savijauta, tuomet jūs visuomet pakankamai dėmesio skirsite savo sveikatai ir nepamiršite propaguoti sveikos gyvensenos principų. Be to, atminkite, kad visuomet labai didelis dėmesys turi būti skiriamas sveikai mitybai ir fiziniam aktyvumui. Todėl jei jūs ilgą laiką šiems dviem svarbiems veiksniams neskyrėte jokio deramo dėmesio, dabar būtų pats metas tai pakeisti.

Jei jūs pradėsite sveikai ir pilnavertiškai maitintis, nepamiršdami ir savo fizinio aktyvumo, jūsų savijauta bus daug geresnė ir jūs visuomet galėsite išsaugoti labai gražias savo kūno linijas. Tuomet jums nebereikės jaudintis, kad neįtilpsite į savo drabužius ar kad turėsite imtis priemonių, kaip galėtumėte užmaskuoti jums nepatinkančias savo kūno vietas. Sveika gyvensena padės jums atgauti savo gyvenimo malonumą.

Daugiau apie sveiką gyvenseną skaitykite Asliekna.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.