Kategorijos

Gyvenime būna įvairių situacijų kuomet tenka kreitpis dėl paskolos. Dar prieš gerą dešimtmetį žmonės kuriems skubiai prireikdavo nedidelės sumos pinigų, kreipdavosi į draugus ar gimines dėl finansinės pagalbos. Šiai dienai dažniausiai kreipiamasi į greitųjų paskolų bendroves. Jos veikia visoje Europoje, štai kaimyninėje Lenkijoje yra specializuota interneto svetainė – szybkapozyczka365.pl kuriuoje galima palygint dešimt skirtingų kredito bendrovių pasiūlymų.

kreditaiSkolintis yra ne pats maloniausias užsiėmimas, todėl natūralu, kad dauguma žmonių stengiasi gauti paskolą. Tam ir yra kuriami tokie projektai kaip isesxe, kad būtų galima greitai palyginti paskolas net ir kitose valstybėse, kaip galima lengviau ir diskreditiškiau. Pasiskolinti internetu yra išties paprasta. Juk pakanka tik užpildyti specialią formą, kurioje tenka nurodyti svarbiausią informaciją apie save (amžių, darbo vietą, gaunamas pajamas, banko sąskaitą ir pan.). Pasitelkus XXI amžiaus technologijas, kreditas yra suteikiamas itin operatyviai. Patys kreditoriai neretai net pabrėžia, kad paskolą galima gauti per 15 minučių. Taip greitai paskolos yra suteikiamos ne tik Lietuvoje, bet ir jau minėtoje Lenkijoje, bei daugumoje kitų Europos šalių.

Pirmai paskolai gauti yra privaloma prisiregistruoti internetu arba įmonės klientų aptarnavimo centre. O štai norint gauti antrą, trečią ar septynioliktą paskolą – pakanka tik nusiųsti sms žinutę. Jūsų telefono numeris jau būna susietas su vartotoju (atsimenate, tą registracijos formą?). Taigi bendrovė gavusi sms žinutę su pageidavimu dar vieno kredito, tiesiog pervedą pinigus į Jūsų sąskaitą banke. Tiesa pinigai bus pervedami į tą pačią sąskaitą į kurią buvo gauta ir pirmoji paskola.

Dar vienas klientams naudingas dalykas yra tas, kad nemažai bendrovių pirmą paskolą suteikia nemokamai. Jums kainuos tik simbolinis vienas centas plius banko mokesčiai už perlaidą. Tai reikalinga tam, kad greitųjų kreditų bendrovė gautų patvirtinimą, kad pinigai bus pervesti reikiamam žmogui į būtent jo sąskaitą, viename iš komercinių banku. Todėl neretai pasitaiko, kad vieną kartą pasiskolines kelis šimtus litų žmogus, kitą kartą skolinasi iš kitos bendrovės. Tai nepatogu tik tuo atveju, jei pinigų prireikia išties skubiai, o poranka tėra mobilusis telefonas. Tuomet ir skolinamsi sms žinutės pagalba.

Paskolos ir kreditai internetu ar sms žinute yra iš ties puikus dalykas, kai skubiai prireikia nedidelės sumos (iki 2000 litų). Tačiau primename, kad geriausias būdas išvengti finansinių sunkumų, yra atsakingas savo išlaidų planavimas. Tik finansiškai išpruse is atsakingi žmonės paprastai pasiekia materialinės nepriklausomybės.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *