Kategorijos

Kai reikia nepriekaištingos kokybės kiekvienai dienai

gillette fusion proglide powerBesiskutantys kiekvieną dieną žino, kad tai nėra labai sveika odai, kadangi yra juntamas dirginimas. Tačiau kai kurie skutimosi peiliukai gali padėti sumažinti dirginimą ir sukurti komfortišką bei kokybišką skutimąsi kad ir kiekvieną mielą dieną. Vieni iš tokių – Gillette Fusion Proglide skustuvai ir peiliukai.

 

Skirtingai nuo kitų Gillette peiliukų, Gillette Fusion Proglide peiliukai yra itin geros kokybės, daug aštresni nei įprasta naudoti, o taip pat plonesni ir sukurti taip, kad kuo mažiau priešintųsi ir drėkstų skutamus plaukelius. Dėl šios priežasties jie yra puikiai tinkantys tiems, kurių oda yra jautresnė ar skutimasis yra kasdienis procesas.

 

Jei neįtinka Gillette Fusion Proglide verta išmėginti dar tobulesnį pasaulinio garso kompanijos Gillette produktą – Gillette Fusion Proglide Power. Tai bene tobuliausias vibruojantis Gillette skustuvas, kuris rinkoje pasirodė 2010 metais ir per tą laiką spėjo užkariauti daugybės vyrų širdis ir vietą prie kitų kūno priežiūros priemonių. Net ir patys išrankiausi vertina šiuos skustuvus bei tos pačios serijos bei modelio peiliukus.

 

Tiek Gillette Fusion Proglide Power, tiek kiti šios serijos Gillette skutimusi skirti produktai yra kuriami pirmiausiai atsižvelgiant į kokybę. Tik pasirodžius Gillette Fusion Proglide ir Power modeliams profesionalūs naudotojai juos išbandė ir liko sužavėti, galima sakyti, tai buvo lyg savotiškas perversmas skutimosi priemonių rinkoje. Pastebėtina, kad net ir dabar, praėjus ne vieneriems metams, kritikai vis dar liaupsina šiuos, galima sakyti, tobulus skutimosi peiliukus ir pačius skustuvus.

 

Jei žvelgti į ateitį, tikėtina, kad Gillette pasiūlys ką nors dar tobulesnio, tačiau kur tobulėti po Fusion Proglide Power pasirodymo sunku pasakyti ir net spėlioti, tačiau akivaizdu, kad kompanija nestovi vietoje ir visą laiką galvoja bei kuria naujas technologijas, galinčias dar labiau pakeisti skutimąsi.

 

Bene labiausiai visi vyrai trokšta ne tik efektyvaus skutimosi, bet ir maksimaliai trumpo proceso laiko bei, žinoma, kuo mažesnio dirginimo odai, ypač tai pabrėžia tie, kurie skundžiasi jautresne oda. Tai yra pagrindinės savybės, į kurias turėtų atsižvelgti ateityje savo naujus produktus pristatysiantys Gillette.

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *