Kategorijos

Kai sunku suprasti taisykles…

Pasitaiko, jog ne visuomet viską pavyksta suprasti savarankiškai. Ne išimtis ir su pokeriu. Knygose pateiktos taisyklės neretai yra per sausa medžiaga, o jei dar kalba svetima, tad ją įsisavinti gali ne kiekvienas. Kaip gi elgtis tokioje situacijoje?

Viena iš paprasčiausių ir kone geriausia išeitis – pokerio pamokos. Profesionalaus pokerio žaidėjo vedamos pamokos padeda kur kas greičiau įsisavinti žaidimo taisykles, todėl jei skaitant jas internete ar knygoje kažko nesupratote, su profesionalu galėsite nesunkiai rasti atsakymą į kylančius klausimus.

Pokeris – ne vienintelė sritis, kur gali kilti panašaus tipo problema, todėl įvairių sričių mokymai, konsultacijos yra labai gera galimybė greičiau ir lengviau įsisavinti informacija. Deja, Lietuvoje vis dar nesiryžtama už tokias paslaugas mokėti ir verčiau renkamasi rizika, gaištamas laikas, tačiau tikimasi, kad sutaupoma, kitaip tariant – neduodama uždirbti kitiems. Iš tiesų tai tikrai nėra tiesa, kadangi mokymų kaina dažniausiai mažesnė nei sugaištamas laikas ar galima rizika sugadinti prietaisą (pavyzdžiui, nusprendus, kad savarankiškai galite sutaisyti televizorių ar kitą buitinės technikos elementą). Kalbant apie pokerį, pokerio pamokos Jums leistų išvengtų kai kurių klaidų, kurias neišvengiamai daro beveik visi pradedantieji žaidėjai, o, kaip žinia, pokeryje žaidžiama iš realių pinigų, tad kol įsivažiuosite, labai tikėtina, kad pralošite daugiau nei Jums kainotų pokerio mokymai.

Gerai įvertinus savo žinias, gebėjimą pasisavinti informaciją iš knygų ar kitų šaltinių bei atsižvelgus į mokymų kainas, turėtumėte nesunkiai pastebėti, kuomet jie apsimoka, o kuomet verčiau gaišti savo laiką nei mokėti beprotiškai didelius pinigus. Savaime suprantama, kad greičiau išmoksite susikurti savo verslui reklaminę skrajutę ar pasamdysite, kas už Jus tai padarys, nei išlošite lankydami kelių mėnesių trukmės kursus, kurie kainuoja keletą tūkstančių litų. Žinoma, tik tuo atveju jei Jums reikalinga viena ar kelios skrajutės, o ne kas savaitę vis naujas jų maketas.

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *