Kategorijos

Kaip atrodo patogūs batai?

Patogūs moteriški batai – tai ne tik sportiniai modeliai, kurie puikiai pasiteisina treniruočių ar aktyvaus laisvalaikio metu. Tinkamai pasirinktas batų modelis irgi gali būti patogus. Net aukštakulniai gali būti patogūs – taip taip! 

Visa batų pasirinkimo esmė yra tinkamas dydis ir batų forma. Jei kalbame, šiuo atveju, apie aukštakulnius, priekyje turintys daug vietos pirštams (t. y., bukesniu priekiu) batai bus tikrai patogūs, net jei kulnas bus ir aukštesnis.

Patogūs moteriški batai, kas tai?

Kaip turi atrodyti patogūs moteriški batai? Pirmiausia, vaikščioti su batais turėtų būti malonu. Patogūs batai nekels diskomforto net ir avint juos kone visą dieną. Be to, patogūs batai dar ir užtikrins oro cirkuliaciją, tad jūsų kojos neprakaituos ir nesitrins. Jau nekalbame apie minkštą bei lankstų padą, kuris suteiks pėdai tobulą amortizaciją, dėl kurios paprastai jūs ir jaučiatės gerai visą dieną su batais.

Kas turi įtakos avalynės patogumui? 

Patogūs moteriški batai turi turėti tinkamą padą. Viršutinė dalis ne mažiau svarbi – medžiaga, iš kurios pagaminta jūsų batų pora, turi būti tvirta ir apsauganti koją nuo, pavyzdžiui, lengvų sutrenkimų. 

Pats avalynės tipas taip pat turi reikšmės. Pavyzdžiui, aulinukai yra neatsiejamas rudens ir pavasario atributas. Tai puikus patogumo ir elegancijos derinys. Su tokio tipo batais jūsų koja bus apsaugota nuo lengvų sutrenkimų, be to, aukštesnė aulo dalis apsaugos kulkšnis nuo žvarbaus vėjo bei besitaškančio vandens. O dar geriau – aulinukus nesunkiai priderinsite prie sijono ar suknelės. 

Ilgaauliai batai taip pat yra vertas dėmesio pasirinkimas. Ypatingai žiemos metu, kuomet lauke išties šalta. Šio tipo batai iš esmės pasižymi tomis pačiomis savybėmis kaip ir aulinukai, tačiau yra kur kas ilgesni ir gali šildyti jūsų blauzdas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *