Kategorijos

Kaip greitai pasiskolinti pinigų?

Paprastai geriau už netikėtas išlaidas sumokėti iš savo santaupų nei skolintis. Tačiau kartais gyvenimas pasisuka netikėtai, todėl reikia ieškoti išorinių išteklių. Jei taip atsitiks, atminkite, kad ne visos skolinimosi formos yra vienodos, o kai kurios turi daugiau finansinių trūkumų nei kitos. Nesvarbu, ar norite gauti geriausią įmanomą palūkanų normą, ar tiesiog reikia pinigų greitai. Būtinai atidžiai apsvarstykite savo galimybes ir įvertinkite riziką.

Skolinimasis visada kainuoja, tačiau kai kurios skolinimo rūšys yra labiau prieinamos nei kitos. Štai keli galimi pasirinkimai:

Paskola iš banko ar kredito unijos

Bankai ar kredito unijos paprastai siūlo mažiausias metines procentines normas arba bendras skolinimosi išlaidas asmeninėms paskoloms. Paskolos sumos svyruoja nuo kelių šimtų eurų iki 50 000 ar daugiau.

Kai kurie bankai siūlo privilegijas, pvz., lanksčias mokėjimo parinktis, padedančias valdyti neaiškią finansinę situaciją.

Jei neturite gero kredito, sunku gauti patvirtinimą per banką. Be to, keli bankai leidžia iš anksto susipažinti su paskolos sąlygomis, kad galėtumėte peržiūrėti paskolos normą ir terminą. Ši parinktis dažniau pasitaiko internetiniams skolintojams. Kredito unijos gali pasiūlyti mažesnius tarifus nei bankai, ypač tiems, kurių kreditas blogas. Paskolų pareigūnai gali atsižvelgti į bendrą jūsų finansinį vaizdą ir ne taip pasikliauti jūsų kreditingumu. Tačiau prieš pateikdami paraišką turėsite tapti kredito unijos nariu.

Greitieji kreditai

Palyginti su tradiciniais skolintojais, tokiais kaip bankai ar kredito unijos, internetiniai skolintojai gali pasigirti patogumu ir greičiu, nes jų paraiškos ir finansavimo procesas vyksta internetu. Kai kurie bankai, priešingai, reikalauja apsilankyti filiale, kad užbaigtų procesą.

Tačiau norėsite iš anksto gauti pasiūlymą ir palyginti skolintojus, kad surastumėte geriausią, kuris daugiausia gali priklausyti nuo tokių veiksnių kaip kredito balas ir pajamos. Internetiniai skolintojai atlieka lengvatinį kredito patikrinimą su išankstiniu palyginimu, kad galėtumėte išsirinkti nepakenkdami savo kreditui.

Internetiniai skolintojai taip pat aptarnauja didesnį vartotojų kiekį, palyginti su bankais, įskaitant tuos, kurių kredito balai yra geri ir blogi.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *