Kategorijos

Kaip įamžinti pirmuosius kūdikio gyvenimo metus?

Nauji tėveliai gimus pirmagimiui neretai susiduria su maloniu galvos skausmu – kaip gi įamžinti pirmuosius vaiko gyvenimo metus, kad prisiminimai išliktų ilgam, o vaikui paūgėjus jam būtų įdomu juos atkartoti.

Yra kelios opcijos tokiems prisiminimams fiksuoti: kūdikio knyga, kūdikio fotoalbumas arba prisiminimų dėžutė. Apie šiuos dalykus šiame straipsnyje ir pakalbėsime.

Kūdikio knyga dar kitaip yra vadinama kūdikio albumu. Be to, kad į ją galima klijuoti kūdikio nuotraukas, ši knyga yra gerokai labiau struktūruota nei kiti pasirinkimai. Joje būna paliktos konkrečios vietos konkrečioms nuotraukoms. Pavyzdžiui: pirmojo mėnesio sukakties nuotraukai, pirmajai Kalėdų nuotraukai, pirmajai nuotraukai su seneliais ir t.t. Todėl tai yra tarsi namų darbai tėvams, kurie turi fiksuoti visas akimirkas tam tikru metu. Kūdikio albumas yra ne tik vieta, kurioje klijuosite vaiko nuotraukas, bet ir vieta, kurioje galima įrašyti pirmuosius vaiko žodžius, matmenis, atsiminimus ir t.t. Tam irgi yra paskirtos užduotys ir vietos tėvams

Jei jums visgi arčiau širdies vaikiški albumai, į kuriuos galėtumėte laisvai klijuoti nuotraukas neturėdami kažkokios sistemos, atminkite, kad į juos irgi galėsite rašyti tam tikrus prisiminimus ar kitus prierašus šalia nuotraukų. Tai daryti leidžia visi klijuojamo tipo fotoalbumai. Visgi, ir dauguma naujų albumų su kišenėlėmis turi specialas vietas šalia nuotraukų prisiminimams įrašyti.

Na, o jei visi šie dalykai jums ne prie širdies, galite rinktis paprasčiausią prisiminimų dėžutę. Joje galėsite saugoti ne tik pirmąsias nuotraukas, tačiau ir kitus dalykus. Pavyzdžiui – pirmąją plaukų sruogelę, pirmąjį iškritusį dantuką ir t.t. Viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos.

Tikimės, kad padėjome pasirinkti jums kaip kaupti vaiko prisiminimus. Nes tai daryti būtina. Patikėkite, paūgėjęs vaikas tikrai bus jums dėkingas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *