Kaip ieškoti patikimo renginių vedėjo?

donatas simkusPlanuojant renginius, didžiulės išlaidos atsiranda tuomet, kai tenka ieškoti ir samdyti tam tikrus specialistus. Vieni tokių specialistų – renginių vedėjai. Didžiule klaida įvardijama tai, kad bandoma sutaupyti renkantis ne itin patyrusius vedėjus. Jie renginius praveda ne taip jau ir profesionaliai. Norintiems aukščiausios kokybės, patartina kreiptis į tokius profesionalus kaip Donatas Šimkus. Žinoma, yra ir kitų renginių vedėjų, kurie gali pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas. Tai liečia ne tik eilines vestuves ar kitas šeimos šventes – profesionalai gali pravest praktiškai bet kokį renginį. Be abejo, labiausiai reikėtų akcentuoti paslaugų kainą, nes ji pasako daug ką.

Rinkdamiesi tokius renginių vedėjus, kurie nustato viso labo kelių dešimčių eurų įkainį, smarkiai rizikuojate likti be nieko. Matote, jeigu renginių vedėjas yra profesionalas, jam kelių dešimčių eurų honoraras ko gero sukeltų juoką ar net pyktį. Tokios sumos yra didžiulis įžeidimas profesionaliems renginių vedėjams. Jeigu jums kažkoks neva specialistas pasiūlė tokį paslaugų įkainį, tikrai turėtumėte sunerimti ar viskas čia yra gerai. Mat, tokios kainos dažniausiai pabrėžia, jog tiesiog bandoma privilioti visiškai nesusigaudančių žmonių dėmesį. Didelė tikimybė, kad tai bus aferistai, kurie paprašys iš anksto sumokėti tuos kelis eurus. Kaip manote – kas bus sumokėjus? Ko gero taip jokių paslaugų ir nesulauksite.

Ieškantiems profesionalių renginių vedėjų patartina dairytis elektroninėje erdvėje. Dabar yra ne viena speciali paieškos platforma, kurioje galite rasite renginių vedėjų pasiūlymus. Tokiose platformose neretai galima rinktis specialistus pagal kainos intervalą ar miestą. Labiausiai pabrėžti reikėtų ir tai, jog profesionalūs renginių vedėjai neretai gali būti samdomi ir per tarpininkus. Tai reiškia, kad kai kurie jų turi vadybininkus, derinančius visus darbus. Taip pat reikėtų žinoti, kad kai kurie žmonės netgi apsimeta tokiais vadybininkais – jie tarpininkauja nieko nežinant nei renginių vedėjui, nei būsimam klientui. Aišku, apgavystės čia nėra – tokie asmenys pasiima dalį sumos ir paskui suveda kontaktus, jog toliau viskas būtų derinama tiesiogiai.

Ieškant profesionalių renginių vedėjų, tiesiog patartina vengti neaiškių pasiūlymų, tuo labiau tokių, kuriuose pabrėžiamos neadekvačiai mažos kainos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.