Kategorijos

Kaip įrašų studija pakeitė mano gyvenimą

Muziką mėgau nuo pat vaikystės. Jau 6 metų tėvai mane rasdavo namuose sėdintį su ausinėmis ir besiklausantį įvairių muzikos kūrinių. Mano muzikos stiliaus pasirinkimas keitėsi bėgant laikui. Pradžioje, būdamas tų pačių 6 metų, mėgdavau klausyti to, ką girdėdavau skambant per radiją ar televizorių. Vėliau supratau, kad man patinka alternatyvi muzika ir pradėjau lankytis tokią muziką grojančių grupių koncertuose. Pamenu, paauglystėje, man didelį įspūdį padarė apsilankymas įrašų studijoje. Visai atsitiktinai ten patekau, na, bet svarbiausia ne kaip patekau, o ką patyriau.

        Įrašų studijos paslaugosĮrašų studijoje išgirdęs, kaip iš tikrųjų yra įrašinėjama daina, supratau, kad ir aš noriu būti muzikantas, dienas leidžiantis būtent įrašų studijose. Po kelių metų sugrįžau į studiją, jau turėdamas savo dainą. Tuo metu tai buvo kažkas panašaus į dainuojamąją poeziją. Ne visai tai, bet… bet turbūt tai būtų tiksliausias apibūdinimas mano kuriamos muzikos.

        Taigi, vieną dieną patraukiau į studiją. Džiaugdamasis, kad egzistuoja tokios įrašų studijos paslaugos, kai bet kas gali įrašyti savo dainą, buvau nusiteikęs pakylėtai.

Netikėtas supratimas įrašų studijoje

        Išsitraukęs savo pigią gitarą, jau gavau ženklą pradėti atlikti savo kūrinį. Ir štai, vos po kelių akordų, buvau sustabdytas. Kas nutiko? Nesupratau. Matau, kaip vienas iš studijos darbuotojų išeina ir netrukus grįžta su gitara. Sako, še, pabandyk. Perbraukiu pirštais E akordą ir kūną užlieja šiurpuliukai. Nejaugi taip iš tikrųjų skamba gera akustinė gitara??

        Tokios netikėtos įrašų studijos paslaugos, kuri pakeitė mano gyvenimą, aš nenumaniau. Supratau, kad mano atliekami muzikiniai kūriniai gali skambėti daug geriau, jei turėsiu tikrą akustinę gitarą, o ne tą dėžę su stygom už 100 eurų. Kitus pusę metų taupiau naujai gitarai ir, pagaliau ją įsigijęs, vėl išskubėjau į įrašų studiją įrašyti savo naujų dainų!

        Studijos darbuotojai mane gerai prisiminė ir, kas svarbiausia, kad išgirdę mano naujus kūrinius, jie liko sužavėti. Netrukus jie patys ėmė populiarinti mano muziką ir aš gavau dar daugiau motyvacijos kurti.

        Štai taip mano gyvenimas pasikeitė vos po vieno apsilankymo įrašų studijoje. Dabar mano mėgstamiausią įrašų studija yra https://debesys.lt. Iš tiesų, teko išbandyti ne vieną studiją ir dabar puikiai žinau, kad įrašų studijos paslaugos tikrai yra vertos savo kainos.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *