Kategorijos

Kaip išrinkti spalvą interjerui?


Spalvų magija

Visai nesvarbu kas Jūs esate, kuom Jūs dirbate, kokie Jūsų fiziniai, intelektualiniai ar dvasiniai sugebėjimai – supanti aplinka tiesiogiai įtakoja Jūsų dvasinę pusiausvyrą, tad visiems mums spalva tampa jausmų, nuotaikos ir jausmų sustiprintoja. Spalva papildo mūsų gyvenimą. Interjere teisingai ir kruopščiai parinktos spalvos, bei spalvų deriniai, stimuliuoja ir atpalaiduoja mūsų jausmus, prižadina linksmus prisiminimus ir netgi formuoja visų mūsų šeimos narių požiūrį į tam tikrą erdvę ir vienas į kitą. Todėl niekur kitur, tik mūsų pačių namuose, spalvų įtaka yra pati stipriausia.

Šiltos ir šaltos spalvos

inerjeras spalvos
inerjeras spalvos

Raudona, geltona ir oranžinė spalvos interjere spinduliuoja šilumą, o tuo tarpu mėlyna, žalia ir violetinė – aplink save sušaldo viską. Labai dažnai šiluma ir šaltis yra susijęs su spalvomis ir požiūriu į vienas kitą. Tarkime vienspalviuose raudonos spalvos deriniuose įvedus mėlyną spalvą, ji atrodo labai šalta. Tuo tarpu mėlynų spalvų visumoje, raudonos spalvos potėpis priduoda šilumos.

Neretai „temperatūrą“ keičia paprasčiausias atspalvis ar kitos spalvos akcentas. Mėlynai – raudonos spalvos tonai yra šaltesni, nei geltonai-raudonos. Mėlynai-žalia spalva yra šalta, bet kuo daugiau įdėsime geltonos spalvos, tuo žalia taps šiltesnė. Tad interjere šilumos ir šalčio spalvų kaita erdves praturtina, suteikia prabangos, bei suteikia joms gyvybės jėgą.

Kurdami savo aplinką ir derindami spalvas, suteikiate joms ir šiltus ir šaltus atspalvius. Tuo būdu Jūs pabrėžiate jus supančios aplinkos ir pasaulio charakterį.

interjero_spalvos

Daugiau pavyzdžių su nuotraukomis, bei informacijos apie interjerą galite rasti www.designofdream.lt. Iškilus dvejonėms, profesionalaus dizainerio patarimas padės Jums priimti geriausią sprendimą.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *