Kategorijos

Kaip išsirinkti automobilio garso įrangą?

Jei jūsų netenkina per automobilio garsiakalbius sklindančios muzikos kokybė, dabar yra pats tinkamiausias laikas pakeisti garso aparatūrą. Garso sistemas montuojančios įmonės dabar neturi užsakymų todėl nereikės laukti eilės kol būsite priimtas. Dėl krizės pardavėjai tapo kur kas sukalbamesni ir labai noriai leidžiasi į derybas, be to, visą automobilio garso aparatūrą vis dar galite įsigyti išsimokėtinai be pabrangimo.

Pirkti be konsultacijos rizikinga

Yra daug būdų kaip galite nusipirkti garso sistemos komponentus savo automobiliui, tačiau eiliniam vartotojui tai padaryti savarankiškai yra sudėtinga. Ne visi supranta ką reiškia nominalus ir maksimalus galingumas, signalo konvertavimas ir kiti suderinamumo parametrai. Jei visgi nusprendėte viską pasidaryti pats, tai yra išvedžioti laidus, sujungti magnetolą, kolonėles ir stiprintuvą, mažiausiai ko jums reikia tai laidų sujungimo schema. Be schemos bus sudėtinga paleisti sistemą, be to, galite sugadinti ir pačius garso sistemos elementus. Jei įvairias garso sistemų sujungimo ir montavimo schemas nesunkiai rasite internete, jums iškils klausimai dėl pačių komponentų tinkamumo ir tarpusavio suderinamumo ir kitų svarbių niuansų. Į šiuos klausimus gali atsakyti tik garso aparatūros specialistai kurie turi patirties ir žino kaip skamba vieno ar kito gamintojo garsiakalbiai skirtingo tipo automobiliuose.

Kaip pritaikyti ir neprarasti komforto?

Pasikeisti tik kolonėles ir taip pagerinti garso sistemą pavyks ir patiems tačiau norint gauti tikslesnį garsų atkūrimo ir didesnė galios, neišsiversite be stiprintuvo. Auto stiprintuvai gali būti kelių rūšių. Mažesnio galingumo stiprintuvas bus mažesnių išmatavimų, jį galėsite paslėpti po viena iš priekinių sėdynių arba galine sėdyne. Jei automobilio bagažinė yra didelė, galite pritvirtinti prie korpuso ir neprarasti bagažinės talpos. Jei stiprintuvo nėra galimybės prisukti taip, kad netrukdytų daiktams bagažinėje, teks susitaikyti su tuo ir paaukoti dalį komforto. Kartais gelbėja, kai stiprintuvą prisukame prie galinės sėdynės nugarėlės arba ant žemų dažnių garsiakalbio dėžės. Jei garso sistemai galite skirti daugiau pinigų, užsakykite individualų žemų dažnių garsiakalbio ir stiprintuvo montavimą į tinkamiausią jūsų automobilio bagažinės nišą. Didesnis įrengimo mokestis ateityje atsipirks su kaupu kai galėsite laisvais vežti įvairaus dydžio daiktus ir niekas netrukdys juos sudėti taip kaip norite.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *