Kategorijos

Kaip išsirinkti baldus kambariui

Naujų kambario baldų pasirinkimas yra didelis iššūkis. Reikia labai gerai apgalvoti, kokių baldų jūs norite, kokias funkcijas jie turės atlikti. Galiausiai, svarbu net ir tai, koks yra šeimos narių gyvenimo ritmas. Gal, pavyzdžiui, jie mėgsta keliauti ir kolekcionuoja kelionių suvenyrus. Tuomet būtinai reikia parinkti kelionių suvenyrams vietą.

Arba, pavyzdžiui, moteris labai mėgsta puoštis ir turi daugybę suknelių, batelių. Tuomet spintą geriausiai rinktis talpią, didelę, ar net drabužiams įrengti atskirą drabužinę.

Jei jūsų būsto erdvė yra nestandartinė, įrengti laiptai, palėpė, tokioms patalpoms parinkti baldus parduotuvėje itin sunku.

Bet kokiu atveju, geriausiai yra baldus gamintis pas meistrą.

Kambario baldų gamyba prasideda nuo pokalbio su meistru, savo norų išdėstymo, kartu parenkama medienos spalva, derinama tekstilė, aptariami poreikiai.

Namuose praleidžiame patį maloniausią savo dienos laiką po dienos darbų, tad kambario baldai turi būti jaukūs ir patogūs.

Virtuvės baldams vienas iš svarbiausių keliamų reikalavimų – funkcionalumas. Žmonės bene dažniausiai pagal individualius užsakymus gamina būtent virtuvės baldus.

Pastaruoju metu lietuviai vis didesnį dėmesį skiria ir vonios patalpai, įrengia ją erdvesnę, o baldus užsako individualiai.

Vonios kambario baldai turi  būti tvirti ir atsparūs drėgmei, taip pat būti praktiški ir saugūs.

Išskirtinumu pasižymi ir kambario baldai vaikams bei paaugliams. Išskirtiniai, reprezentaciniai, yra svetainės baldai, juk būtent į svetainę pirmiausiai atlydėsite kiekvieną savo šeimos svečią.

Renkantis ir gaminant baldus labai svarbu yra tai, ar šeima laiko augintinį.  Jei taip, būtina labai atsakingai rinktis baldų tekstilę. Tokiu atveju visiškai netinka jokie odos pakaitalai, nes ant jų ryškiai liks bet koks gyvūno įdrėskimas.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *