Kategorijos

Kaip išsirinkti burbulus voniai?

Vonia su kvapniąja vonios druska ar burbulu yra puikus būdas atsipalaiduoti po įtemptos dienos. Gera vonios kosmetika yra ne tik ta, kuri atpalaiduoja, bet ir prižiūri odą. Kaip sužinoti, kuris vonios burbulas yra tinkamas naudoti ir kokios pagrindinės jų savybės yra išskiriamos?

Nors vonios burbulų sukeliamos alerginės reakcijos yra labai retos, prieš įsigyjant vonios bombą, reikėtų pasitikrinti ją sudarančius ingredientus, įsitikinti, jog ji bus tinkama naudoti esant net ir pačiai jautriausiai odai.

Esant šaltajam metų sezonui, kuomet siaučia ligos ir itin dažni peršalimai, derėtų rinktis vonios bombas su eukaliptų aliejumi, norint ypač atsipalaiduoti ir panaikinti bet kokį diskomfortą – bombą su mėtomis, kuri ne tik atpalaiduos, bet ir suteiks lengvumo pojūtį.

Yra gerai žinoma, kad vien kvapų terapija gali padėti nuraminti nemalonius pojūčius. Vonios burbulai yra užpildyti druskomis ir eteriniais aliejais, kurie padeda ištirpinti stresą. Jaučiant tam tikrą įtampą kūne, reikėtų rinktis levandomis kvepiančią vonios bombą. Užklupus slogiam liūdesiui – su rožių aliejumi. Iš esmės labiausiai atpalaiduos ir daugiausiai malonumo suteiks toks kvapas, kuris tinka ir patinka.

Kai kuriuose vonios burbuluose yra gražių dažiklių, kurie gali suteikti papildomo malonumo maudantis. Šie dažų tipai nelimpa prie odos ir daugiausiai yra skirti estetiniam patrauklumui, tačiau juos galima naudoti ir kaip spalvų terapijos formą. Pavyzdžiui, tokios spalvos kaip violetinė, levandų ar alyvinė dažniausiai būna atpalaiduojančios, o raudona spalva suteikia pliūpsnį energijos. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad kai kurios spalvingesnės vonios bombos kartais gali sutepti vonią ar rankšluosčius, laimei, jei vonia valoma drėgna, iš kart po maudynių, dažų likučiai gali būti lengvai nuplaunami kempinėle ar teptuku.

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *