Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Viešbučiai ir nakvynė. Kaip išsirinkti?

Kategorijos

Kaip išsirinkti geriausią viešbutį ir pigiausią skrydį?

Maždaug pusė lietuvių keliauja per agentūras, dar pusė – savarankiškai. Kelionės planavimą, be naršymo po žemėlapį ir svajojimo žiūrint į reklaminius atvirukus, sudaro dvi pagrindinės dalys:
1) Lėktuvo bilietų paieška
2) Viešbučio paieška
Pirmajai užduočiai (tiesa irgi nelengvai dėl rezervavimo ir kitų klausimų) mes turime kelias pagrindines svetaines, kurias kuruoja populiariausios, didžiausios skrydžių bendrovės (pvz; Ryanair ir Wizz Air). Jos ir pasirūpina išsamiais, lietuviškai paaiškinimais, ieškant tiesioginių skrydžių, nereikia per daug blaškytis. Čia galima rasti ir specialius pigių skrydžių, akcijų pasiūlymus. Visgi, jei neturite laiko nuolat tikrinti kainų, galite kreiptis į agentūrą – jos žino kada tikėtis akcijų, kur ieškoti pigiausių bilietų bei kitus dėsningumus. Jei skrendate su persėdimu, galite iš viso pasiklysti tarp šimtų didesnių oro uostų avialinijų. Tai išspręsti jums taip pat gali padės agentūra – prisijungusi prie specialių sistemų nupirks tinkamus bilietus, pakonsultuos apie persėdimo trukmę ir taip sutaupysite mažiausiai valandą laiko svarstymų.

Šiek tiek painesnė tampa viešbučių paieška. Net jeigu gerai mokate užsienio kalbą – jus atakuoja įkyrios reklamos, keisti terminai, o chaosas paieškos lange dažnai atbaido. Ką jau kalbėti , jeigu nemokate, ar gerai nekalbate angliškai. Čia mums į pagalbą ateina lietuviška viešbučių paieškos svetainė veroturas.lt. Jokio chaoso, viskas lietuvių kalba, keli paspaudimai – ir jūs jau užsisakinėjate. Vera paminėti ir pigesnes užsakymo kainas – visgi lietuviškos. Vienoje vietoje pateikti  netik viešbučiai visame pasaulyje, bet ir viešbučiai Lietuvoje, taigi, jei galvojate, kokie geriausia nakvynė Drsukininkuose ar viešbučiai Palangoje – užeikite į veroturas.lt  Belieka džiaugtis, kad Lietuvos turizmo rinka tobulėja elektroninėje srityje ir kuria platformą saviems.  Tikėkimės, jau netolimoje ateityje ši svetainė bus išvertsa į rusų bei anglų kalbas ir pakvies ne tik mus ilsėtis svetur, bet ir užsienio turistus ilsėtis pas mus!

Pabaigai eilėraštukas apie Mikę Pukuotuką kelionėje:

Mikė skrido į Paryžių,

Pilnas lagaminas ryžių,

Oro uoste jį iškratė,

Sako – šito dar nematė

Kas Paryžiuj, mielas Mike,

Valgo ryžius su dešrike?

Nori gerti – ten bus vyno,

Ir kumpelio varlės gryno,

Čia tas pats galėtų būti,

Jei japonai atsipūtę,

Lietuvėlėn išsiruošę,

Vežtus avižinę košę!

 

 

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *