Kategorijos

Kaip išsirinkti geriausius plastikinius langus?

Plastikiniai langai ir jų pasirinkimas

  Plastikiniai langai

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad plastikiniai langai yra paprastos konstrukcijos: rėmas, stiklas, vyriai, rankenos. Todėl pirkėjai dažnai mano, kad skirtingų gamintojų produktai skiriasi tik kaina. Tačiau kaina ir gerai žinomas prekės ženklas reiškia pirkimo kokybę ir patvarumą. Prieš pasirinkdami plastikinius langus, turite susipažinti su gamybos standartais ir jiems keliamais reikalavimais.

Plastikinių langų funkcijos

Plastikiniai langai ne tik uždaro angas sienose ir praleidžia šviesą į namus. Jie atlieka daug svarbių funkcijų, užtikrindami patogią aplinką bute.

Pagrindinis plastikiniu langų kokybės tikrinimo žiemą kriterijus yra šilumos izoliacija. Aukštos kokybės profiliai ir langu stiklo paketai neįleidžia šalčio į butą. Bet nusprendusiems taupyti pinigus ant langu rėmų beveik neabejotinai bute bus vėsiau. Vasarą geri langai atspindės saulės perteklių ir išlaikys buto vėsumą.

Plastikiniai langai ir jų pasirinkimas

Plastikiniu langu savybės

Plastikiniu langu garso izoliacijos savybės yra vienodai svarbios. Uždarius langą, garsai iš gatvės netrukdys buto gyventojams. Gera garso izoliacija yra svarbi vaikų kambariuose ir miegamuosiuose, taip pat maksimali apsauga nuo triukšmo tiems, kurie gyvena šalia kelių ar mažiau klestinčiose vietovėse.

Apsauga nuo vabzdžių – patogūs nuimami tinkleliai nuo uodų yra komplektuojami beveik pas visus plastikiniu langu gamintojus. Jei jų nėra, galite užsisakyti atskirai arba įsigyti gatavų rinkinių mažmeninės prekybos parduotuvėse.

Apsauga nuo neteisėto atvykimo. Yra plastikiniu langu stiklo paketu, kuriuos pakankamai sunku sudaužyti. Kita vertus, gamintojai nuolat tobulina apsaugos sistemas nuo įsilaužimo.

Žinoma, daug kas priklauso ir nuo to, kaip įdėtas plastikinis langas. Jei montuojant padaroma klaidų, tada lango kokybė neišgelbės sienų nuo atšalimo, o buto nuo atvėsimo. Garso izoliacija labai nukentės. Todėl plastikinius langus geriau užsisakyti kartu su montavimu iš patikimų ir plastikiniu langu gamintoju bendrovių, kur lieka gamintojo įsipareigojimai dėl garantijos.

Plastikiniu langu atrankos ypatybės

Rinka siūlo platų įvairių gamintojų plastikiniu langų asortimentą. Tai pasaulinės reputacijos prekės ženklai, ilgalaikiai „žaidėjai“ ir kelerius metus gyvuojančios įmonės, kurios dar nėra išpopuliarėjusios. Sunku vienareikšmiškai pasakyti, kuriu gamintoju plastikiniai langai yra geresni. Renkantis plastikinius langus, reikia sutelkti dėmesį į savo poreikius. Pirkdami turite atkreipti dėmesį į keletą produkto savybių:

 • profilio medžiaga;
 • kameros profilis ir dvigubo stiklo langai;
 • profilio klasė;
 • profilio plotis;
 • jungiamųjų detalių ypatumai;

Žinodamas pasirinkimo taisykles, pirkėjas galės įsigyti prekių, daugiausia dėmesio skirdamas ne įmonės reklamai, o kokybei.

Plastikinio lango profilio charakteristikos

Rėmai pagaminti iš PVC ir sutvirtinti metalu. Štai kodėl langai vadinami metaliniais plastikais. Neatsitiktinai ši medžiaga buvo pasirinkta profiliui: ji atspari atmosferos poveikiui, nekenksminga aplinkai, laikui bėgant nesideformuoja, nereaguoja su tirpikliais, aliejumi ir kt.

Aukštos kokybės plastikinis langas yra iškart matomas:

 • jis yra vienalytis;
 • turi lygų paviršių;
 • priekinėje pusėje nėra dryžių ar grūdelių;
 • neskleidžia pašalinių kvapų.

Profilio klasė yra labai svarbi . Jis klasifikuojamas pagal išorinių ir vidinių pertvarų storį. Yra 3 klasės:

 • A – išorinės pertvaros, kurių storis yra 2,8 mm, vidinės – nuo 2,5 mm;
 • B – už pertvaros išorės nuo 2,5 mm, viduje – nuo 2 mm, sumažėja profilio stiprumas ir izoliacijos lygis, nerekomenduojama gyvenamosioms patalpoms;
 • С – aiškių reikalavimų nėra, paprastai pertvaros yra atitinkamai mažesnės nei 2,5 mm ir 2 mm storio, naudojamos ūkiniams pastatams.

Koks yra geriausias buto plastikinių langų profilis? Tik A. klasė. Manoma, kad optimaliausia naudoti rėmus, kurių išorinių pertvarų storis yra 3 mm ar didesnis.

Plastikiniu langu pakete kamerų skaičius

Profilio viduje yra oro kišenės. Jų skaičius svyruoja nuo 3 iki 8. Šilto klimato sąlygomis naudojami profiliai su 3 arba 5 kameromis. Šiauriniams regionams tinka rėmai su 5 ar daugiau kamerų.

Profilio plotis. Jis turėtų būti bent 5 cm, kitaip struktūra bus trapi. Namams geriau pasirinkti rėmo plotį nuo 5,8 cm iki 7 cm.

Plastikiniai langai su stiklo paketais

Stiklo blokas yra stiklo ir oro kamerų blokas tarp jų. Jis uždaromas ir pripildomas retinto oro. Gamintojai kartais tai vadina vakuumu. Vidurinėje juostoje ir pietiniuose regionuose naudojami dvigubo stiklo langai, šiauriniuose – tarp stiklo lakštų montuojami langai su 3 ir 4 oro kameromis.

Galite rinktis įprastą stiklą arba pasirinkti su papildomomis funkcijomis:

 • apsauga nuo infraraudonosios spinduliuotės, tokie langai nepraleidžia šilumos vasarą, o žiemą jie padeda išlaikyti daugiau šilumos bute;
 • ugniai atsparus stiklas – gera priešgaisrinė apsauga, veikiant bet kokiai temperatūrai;
 • tonizavimas: stiklas su pritemdymu, naudojamas tais atvejais, kai langas nukreiptas į pietus;
 • laminuojant tripleksu, stiklas tampa patvaresnis, jei jis gali būti sulaužytas, tada nebus jokių aštrių fragmentų.

Plastikiniu langu tarpinės

Jie yra atsakingi už dvigubo stiklo langų sandarumą ir sandarumą uždarius rėmus. Ne tik neigiamai veikia daugiau nei kitus elementus: temperatūros pokyčius, vėją, lietų ir sniegą. Tarpinės yra pagamintos iš gumos ir silikono. Pirmasis variantas yra pigiausias ir nekokybiškiausias. Po poros metų guma praras savo minkštumą ir pradės deformuotis. Dėl to atsiras skersvėjai, dulkės pateks į namus uždarius langus, blogės šilumos ir garso izoliacijos parametrai. Guma ir silikonas nesideformuoja, yra atsparūs atmosferos poveikiui, ekstremalioms temperatūroms, todėl yra patvaresni.

Plastikiniu langu jungiamosios detalės

Plastikiniai langai yra pakankamai sunkūs, todėl jums reikia pasirinkti tik aukštos kokybės furnitūrą. Vyriams ir rankenoms tenka didelė apkrova, į tai reikėtų atsižvelgti. Geriau įsigyti langus su reguliuojama furnitūra.

Prieduose taip pat yra papildomų elementų: tinkleliai nuo uodų, apsauga nuo įsilaužimo ir t.t.. Pirkėjas juos pasirenka savo nuožiūra ir poreikio.

 

Žinomų gamintojų apžvalga

Sunku vienareikšmiškai pasakyti, kuriu gamintoju plastikiniai langai yra geresni. Internete yra daugybė gamintoju. Jų svetainėse turėtume sužinoti pagrindines produkto technines savybes, pagal kuriuos galėtume nustatyti privalumus ir trūkumus. Mes bandėme nustatyti geriausius plastikiniu langu gamintojus Lietuvoje, bet susidūrėme su neįveikiama problema. Daugelio gamintoju tokiu kaip ERDEMA ir kitu gamintoju svetainėse nėra produkto techniniu aprašymų. Atrenkant geriausia gamintoja vadovavomės tik vieninteliu reikalavimu – geriausias šilumos išsaugojimo koeficientas:

Esame patys nustebinti netikėtu atradimu.

Lietuvoje siūlo geriausius ir pigiausius plastikinius langus su geriausia šilumos ir garso izoliacija ne gamintojas, o Lenkijos plastikiniu langu gamintojo atstovas Lietuvoje UAB GRG Group  ir tai yra plačiai aprašoma jų https://grggroup.eu svetainėje.

Plastikiniu langu minusai:
– laikui bėgant plastikas pagelsta.

Plastikiniu langu alternatyva kiek brangesniu langų
– UAB GRG Group yra ne tik Lenkijos plastikiniu langu gamintojo atstovas Lietuvoje, bet ir Aliumininiu langu gamintojas ir eksportuotojas į Vokietijos rinka.

Pliusai – viskas iš vienu ranku
– GRG Group siūlo visu tipu langus ir duris, stiklina balkonus ir įrengia terasas, montuoja laiptus.

Plastikinių langų pasirinkimas yra atsakingas momentas. Nuo jų priklauso patogus patalpų klimatas ir sutaupytos lėšos. Todėl jums reikia pirkti tik aukštos kokybės produktus su geriausia šilumos izoliacija.

Apibendrinkime geriausių plastikinių langų pasirinkimą:

Renkantis buto plastikinius langus, turite suprasti, kokios savybės jums yra svarbesnės! Visų gamintojų kainos yra maždaug vienodos, dažniausiai pirkėjai renkasi patvarius ir modernius, su didele triukšmo izoliacija ir atsparius šalčiui. Mes renkamės ne garsiai išreklamuoto Lietuvos gamintojo langus, o GRG Group siūlomus Lenkijos gamintojo langus, nes mums yra svarbus ekonomiškumas.

Turite klausymų? – Susisiekite su mumis konsultacijai telefonu +370 606 79339 arba el.paštu.

Straipsnio autorius https://spauda.vip

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *