Kategorijos

Kaip išsirinkti masažinį akupresūros kilimėlį?

.Siūlome 2 tipų akupresūrinius kilimėlius. Naujausia versija: Eco mat ir senesnis klasikinis atitikmuo Acupressure Mat. Apsipirkdami tikrai galite pasidomėti, kokį akupresūros kilimėlį pasirinkti? Žemiau rasite visus skirtumus tarp mūsų dviejų akupresūrinių kilimėlių. Ekologinis akupresūros kilimėlis Eko kilimėlį gaminame vieno standartinio dydžio: 68 cm x 42 cm ir ant jo rasite 200 rozečių su smaigaliais. Šios kilimėlio dalies užpildas yra natūralus ir ekologiškas: kokoso pluoštas, kuris yra patvarus ir atsparus įlenkimams bei deformacijoms. Be to, jis yra antialerginis ir priešgrybelinis. Pagalvės išmatavimai yra 40 cm x 30 cm, todėl iš tikrųjų tai yra šiek tiek mažesnė pagalvės „pagalvėlė“. Tačiau nuo standartinės pagalvės skiriasi tuo, kad turi natūralų užpildą: grikių lukštus. Grikiai nesukelia alergijos, juose yra taninų, kurie neleidžia daugintis erkėms. Be to, šis natūralus užpildas sugeria kenksmingą elektromagnetinę spinduliuotę. Dėl šio grikių įdaro mūsų Eco-mat pagalvės išdėstymas yra lankstus, ją galima reguliuoti pagal savo pageidavimus ir patogiai pasidėti galvą arba pakišti po skaudančiu kaklu. Ant pagalvės yra 72 rozetės.

ekologinis akupresūros kilimėlis

Abi eko kilimėlio dalys yra paslėptos kilimėlio viduje papildomu užvalkalu, kuris apsaugo natūralius užpildus nuo užteršimo ir atskiria juos nuo kilimėlio išorės. Išorinis dangtelis, prie kurio tvirtinamos spygliuotos rozetės, yra iš lino. Visas Eco-mat pagamintas taip, kad leistų laisvai tekėti orui ir apsaugotų gaminį nuo nemalonaus kvapo ar drėgmės. Visos spygliuotos rozetės prie kilimėlio tvirtinamos  terminio presavimo metodu,  kurio metu jos suvirinamos į lininį užvalkalą. Šis metodas  leidžia išvengti papildomų klijų naudojimo ,  todėl kilimėlis yra hipoalergiškas ir saugus liestis su šilta oda. Svarbi ir mūsų rozečių forma. Jie buvo pagaminti naudojant  spiningų spyglių technologiją . Šie smaigaliai primena besisukantį sūkurį, kuris švelniais kūno judesiais  susuka odos audinį ir fasciją, atpalaiduodamas juos Kiekviena rozetė pagaminta iš saugaus ABS plastiko, kuris yra priimtinas tiesioginiam sąlyčiui su mūsų oda. Bendras spyglių skaičius ant Eco-mat yra 5000 ir 1800 ant pagalvės. Į rinkinį taip pat įeina lininis (taigi ir erdvus), patogus krepšys, kurio dėka akupresūrinį kilimėlį galėsite pasiimti į kelionę.

eco kuznecovo kilimėlis

Klasikinis  akupresūros kilimėlisKlasikinis kilimėlis gaminamas trijų variantų. Galite rinktis iš:

  1. 128 cm kilimėlis su pagalve,
  2. 72 cm kilimėlis su pagalve,
  3. 72 cm kilimėlis be pagalvės.

Visi mūsų kilimėliai yra 48 cm pločio, o užpildo storis 2 cm. Klasikinio taškinio masažo kilimėlio atveju tai yra poliuretano putos. Kilimėlio užvalkalas pagamintas iš medvilnės, kiekviena rozetė turi 42 spygliukus. Ritinio formos pagalvė nusipelno ypatingo dėmesio. Jis nėra toks minkštas kaip Eco-mat atveju. Tai turi savo privalumų. Šią pagalvę galite pasidėti ne tik po galva ar kaklu, bet ir po kitomis skaudamomis vietomis, kurioms reikia stipresnio taškinio masažo. To pavyzdys yra juosmens dalis, kurios natūralus išlenkimas puikiai tiks mūsų pagalvės voleliui. Dirbant biure, jis taip pat gali būti pastatytas prie gimdos kaklelio dalies, atsiremdamas į fotelį. Dėl to mes palaikome stuburą sėdimoje padėtyje. Didžiausias mūsų klasikinio kilimėlio dydis leis jums masažuoti beveik visą kūną. Bus stimuliuojamas visas stuburas ir kojos. Mažesnis dydis panašus į Eco-mat matmenis, todėl leis masažuoti pasirinktą mūsų kūno dalį. Šis klasikinis taškinio masažo kilimėlis taip pat yra su užvalkalu, kurio dėka kilimėlį galima transportuoti. Dangtis turi patogią rankeną ir ventiliacinę juostelę.

klasikinis akupresūros kilimėlis

Kilimėlių skirtumų  taškiniam masažui  santrauka Mūsų akupresūros kilimėliai skiriasi:

  • Matmenys,
  • Užpildymas,
  • Su spyglių ir rozečių skaičiumi,
  • Pagalvių forma.

Perkant gali būti sunku išsirinkti mums tinkamiausią akupresūros kilimėlį. Daug kas priklauso nuo mūsų gyvenimo būdo. Pirmiausia reikėtų atsakyti į klausimą: kiek mums reikia stimuliacijos ir ar norime masažuoti pasirinktas kūno vietas, ar norime stimuliuoti beveik visą kūną vienu metu. Klasikinis kilimėlis labiau tiks žmonėms, kurių skausmo slenkstis yra šiek tiek mažesnis dėl minkštesnio užpildo ir mažiau spyglių ant rozečių. Šiek tiek patvaresniems ir norintiems užtikrinti geresnį organizmo aprūpinimą krauju rekomenduojame Eco-mat. Mažesni kilimėlių dydžiai tikrai bus geresni žmonėms, kurie dažnai keliauja. Abiejų tipų kilimėliams suteikiame 2 metų garantiją. Atminkite, kad mūsų kilimėliai yra medicinos prietaisai. Jei norite tiksliai sužinoti, kaip veikia akupresūros kilimėlis, mes jums paruošėme  straipsnį, kuriame viskas išsamiai paaiškinama.

Ar jau žinote, kokį akupresūros kilimėlį rinksitės?

Jei vis dar dvejojate, kokį akupresūros kilimėlį pasirinkti, apsilankykite mūsų tinklaraštyje – čia rasite daugiau įdomių straipsnių apie akupresūros kilimėlius ir kt. –  spustelėkite. Visus parduodamus kilimėlius rasite paspaudus ant šio teksto.

Daugiau sveikatos gerinimo priemoniu rasite https://medstore.lt

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *