Kategorijos

Kaip išsirinkti patogią liemenėlę didelei krūtinei?

Nors visuomenėje labai ryškus stereotipas, kad labiausiai nepatenkintos yra tik mažą krūtinę turinčios moterys, tai yra ne visiška tiesa. Žinoma, daugelis svajoja apie didelę krūtinę, tačiau tokią turinčios dažnai susiduria ir su nemenkais iššūkiais.

Paprastai didelių dydžių liemenėlės yra nelabai išvaizdžios, o puoštis norisi kiekvienai. Ne veltui sakoma, kad stilingas ir kokybiškas apatinis trikotažas moteriai – ne vien tik išvaizda. Tai – taip pat ir jausmas bei didesnis pasitikėjimas savimi. Todėl kokybiškos ir patrauklios liemenėlės didelei krūtinei tampa ne vienos moters, turinčios didesnę krūtinę nei įprasta, iššūkiu.

Didelio dydžio liemenėlėmis paprastai vadinamos maždaug nuo C, D dydžio ir didesnės. Priklausomai nuo to, kai kurios iš jų gali būti su pakietinimais, kai kurios – be jų, taip pat galima rinktis su lankeliais ir be jų. Pastebima, kad itin didelę krūtinę turinčios moterys ieško liemenėlių be lankelių ir pakietinimo, tačiau pageidauja, kad ji būtų patraukli.

Svarbu žinoti, kad skirtingų gamintojų dydžiai gali šiek tiek skirtis. Todėl svarbu žiūrėti ne tik į liemenuko apimtį ir kaušelio dydį, tačiau esant galimybei ją pasimatuoti. Kartais ir tinkamo dydžio apatiniai gali pasirodyti nepatogūs arba visiškai netikti jūsų kūno formoms. Taigi, kaip jau supratote, liemenėlės patogumas – tai tik dar vienas papildomas kriterijus, neskaitant dydžio, kuris geriausiai identifikuojamas matavimosi būdu.
Šiuo metu karantino situacija šalyje pakoregavo daugelio gyventojų ne tik planus, bet ir įpročius. Todėl nenuostabu, kad didžioji dalis pirkimų persikėlė į internetą, o kaip žinia, ten pasimatuoti nepavyks. Įstatymas numato, kad apatinis trikotažas yra nekeičiamas ir negrąžinamas. Tačiau svarbu žinoti, kad netikusio dydžio liemenėlė, kurią įsigijote internetu, galite pakeisti į kitą dydį arba netikusią prekę tiesiog grąžinti.

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *