Kategorijos

Kaip išsirinkti patogius batus perkant internetu

Internete daug svetainių, kurios prekiauja įvairiausio modelio batais: sportiniais bateliais, aukštakulniais, basutėmis, šlepetėmis, bei kitais batų modeliais. Daugelis elektroninių svetainių siūlo ženkliai geresnes kainas, nei fizinės batų parduotuvės. Kodėl taip yra? Nes e-erdvė leidžia pardavėjams išvengti daugelio išlaidų, kurias patiria prekiaujantieji fiziškai. Tačiau pirkėjui lieka klausimas, kaip išsirinkti batus, ar jie tiks, ar nebus taip, kad įsigytos prekės jei ji netiks nepavyks pakeisti? Pirmiausia turite įvertinti elektroninės parduotuvės patikimumą. Jei nurodyti pardavėjo kontaktai, duomenys, leidžiantys suprasti, kaip vykdoma veikla, parduotuvė turi saugumo sertifikatą, bei klientų atsiliepimus, galite ramiai tęsti savo pirkimą.

Besirinkdami batus įsivertinkite prieš tai savo pėdų problemas: jei yra iššokę kauliukai, ar platesnė pėda, rinkitės batus, kurių priekis nebūtų smailėjantis. Ypač atkreipkite dėmesį į balerinas. Nemaža dalis šių batų modelių yra smailėjantys į priekį. Jei pėda plati, rinkitės sportinius batelius, kurie būtų su platforma, bus patogiau vaikščioti.

Nesirinkite batų ypač aukšta pakulne, koja greitai pavargs. Jei renkatės kedus, ar kitus sportinius batus intensyviam sportui, atkreipkite dėmesį į batų medžiagą, svarbu, kad ji būtų pralaidi orui. Nerekomenduojame šventinius batelius užsisakyti tik kelioms dienoms likus iki jos. Batelius įsigykite bent prieš gerą mėnesį. Pavaikščiokite namuose, kad greičiau pėda prie jų priprastų. Rekomenduotume ne ypač aukštą kulną, nes pėda greitai pajus nuovargį.

Tikimės, kad patarimai buvo naudingi, daug laisvalaikio batų rasite čia: https://www.dubatai.lt/25-sporto-laisvalaikio-batai-moteriski

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *