Kategorijos

Kaip išsirinkti plautuvę virtuvei?

Indų plovimas yra neišvengiamas procesas, kurį atliekame kiekvieną dieną. Todėl, svarbu išsirinkti tokią plautuvę, kuri būtų ne tik patogi, bet ir kokybiška bei higieniška.

Gali atrodyti, jog renkantis plautuvę virtuvei neturėtų kilti jokių sunkumų. Vis dėlto, kai tik pradedama susipažinti su įvairių gamintojų plautuvių asortimentu, pradeda kilti nemažai klausimų: kokio tipo, formos, spalvos bei dizaino plautuvę rinktis. Išsirinkti plautuvę virtuvei nėra lengva užduotis dėl itin didelės jų pasiūlos. Tačiau, norint išsirinkti tinkamiausią, reikia atsižvelgti į keletą svarbių aspektų: kainą, kokybę, estetiką, patogumą, medžiagą.

Plautuvės formos pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo virtuvės dizaino ir poreikių.
Gamintojų siūlomos plautuvių formos:
• Apvali plautuvė. Klasikinė forma laikoma labai universalia, ją paprasta prižiūrėti.
• Kvadratinė plautuvė. Tokios formos plautuvė taip pat yra populiari ir patogi naudoti.
• Stačiakampė plautuvė. Tokia plautuvė yra talpesnė nei kvadratinė, tačiau jos
montavimui taip pat reikalingas atitinkamas stalviršis.
• Nestandartinės plautuvės. Tokio tipo plautuvės dažniausiai yra rečiau pasirenkamos ir jos dažniausiai tinka didelėms virtuvėms.

Dėl sparčios šiuolaikinių technologijų plėtros, rinka yra perpildyta įvairiais virtuvės plautuvių pasiūlymais. Populiariausia tarp vartotojų tampa plautuvė pagaminta iš lieto akmens. Lieto (dirbtinio) akmens plautuvė yra universali galimybė, tinkanti bet kokiam virtuvės interjerui. Jos sujungia itin svarbias plautuvės savybes: puiki medžiagos kokybė, itin gera estetinė išvaizda, lengva priežiūra, patogumas ir higieniškumas. Tokias lieto akmens plautuves lengva prižiūrėti ir valyti, todėl labai tinka daug gaminantiems žmonėms, tačiau nenorintiems daug laiko skirti plautuvės valymui. Gamybos technologija, kaip ir pati medžiaga, gali būti skirtinga, tačiau produkto kokybė, ilgaamžiškumas ir naudojimo paprastumas lemia tai, jog lieto (dirbtinio) akmens plautuvių pasirinkimas virtuvėje yra vis populiaresnis.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *