Kategorijos

Kaip išsirinkti sau tinkamą ir patogią liemenėlę?

Graži ir patogi liemenėlė yra bet kurios moters pasitikėjimo savimi pagrindas. Be estetinės užduoties, liemenėlė taip pat atlieka ne mažiau svarbią sveikatos priežiūros funkciją, juk tinkami apatiniai drabužiai gali užkirsti kelią daugeliui problemų.

Naujausi tyrimai liemenėlių srityje parodė nuostabią statistiką – dauguma moterų neteisingai renkasi liemenėlę, o tai kenkia ne tik jų išvaizdai, bet ir sveikatai.

Moterys, turinčios didesnę krūtinę, renkasi mažus modelius, o mažas krūtines, priešingai, perdeda reikiamą kaušelio dydį. Tačiau tiesa yra be galo paprasta – krūtinė gražiausiai atrodys tinkamo dydžio liemenėlėje.

Paradoksalu, bet būtent apatinis trikotažas labiausiai veikia moters elgesį ir savijautą, nors to net nematyti iš po drabužių. Gražus apatinis trikotažas daro stebuklus, net jei apie tai žino tik pati moteris.

Kaip nustatyti jums reikalingą liemenėlės dydį?

Net jei nežinote savo dydžio, visada galite jį nustatyti naudodamiesi turimomis priemonėmis. Paimkite matavimo juostą ir pirmiausia išmatuokite apimtį. Skirtingi liemenėlių ir firmų modeliai dėl individualių figūros ypatybių gali neatitikti vienas kito, todėl žinoti savo parametrus centimetrais bus daug informatyviau, nei prisiminti vienos konkrečios liemenėlės dydį. Didelio dydžio moterims svarbu pasirinkti liemenėles su plačiais dirželiais, nes ploni dirželiai įsipjaus į odą.

Siekdama tobulos išvaizdos, daugelis moterų yra pasirengusios viskam. Dailiosios lyties atstovės lengvai gulasi po chirurgo peiliu, laikosi griežtų dietų ir laiką leidžia sporto salėje. Tačiau šiomis dienomis, norint ištaisyti kai kurias kūno linijas, visiškai nereikia imtis tokių drastiškų priemonių. Pavyzdžiui, norint padidinti krūtinę nereikia griebtis plastinės chirurgijos, galite tiesiog nusipirkti push up liemenėlę. Jos pagalba galite ne tik pataisyti krūtinės formą, bet ir padidinti ją 1-2 dydžiais. Ši liemenėlė dėl specialių įklotų ir dizaino skirta pakelti krūtį, tarsi stumiant ją aukštyn.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *