Kategorijos

Kaip išsirinkti stiklo virtuvėje dizainą?

Yra daug skirtingų variantų, kai kalbama apie virtuvės stiklo dizainą. Nuo paprasto iki tekstūruotos – yra daugybė variantų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Jei planuojate įrengti lentynas ant virtuvės vidinių sienų, pagalvokite, kaip atrodys stiklo dizainas su šiomis galimybėmis. Prieš priimdami galutinį sprendimą, turėtumėte apgalvoti kitus variantus. Stiklas virtuvei, gali būti būtent tas vienas iš variantų.

Kai kurios iš labiausiai paplitusių medžiagų virtuvės dizaine yra plytelės, metalas, stiklas, akmuo ir veidrodis. Naudodami tą pačią medžiagą kaip ir stalviršį, galite sukurti nuostabią nuoseklią virtuvės išvaizdą. Prieš pradedant rinktis medžiagas, svarbu atkreipti dėmesį, kad kaitlentės turi būti tam tikru atstumu nuo sienos, kuris gali skirtis priklausomai nuo pasirinktos medžiagos. Jei jūsų kaitlentė jau sumontuota, medžiagų pasirinkimas gali būti šiek tiek ribotas, laimei, plytelės yra viena iš patvariausių ir ilgaamžiškiausių medžiagų, atitinkančių standartinius šio atstumo reikalavimus.

Rinkdamiesi medžiagą pagalvokite apie valymą. Stiklas, veidrodis, akmuo ir metalas suteikia glotnų šiuolaikišką rezultatą, todėl gali būti nesunkiau prižiūrėti.

Pasirinkite stiklos spalvas, kurios yra panašios į jūsų stalviršio tonus, kad vaizdas būtų nuoseklesnis, arba spalvas, kurios yra viena kitą papildančios arba kontrastingos, jei norite sudominti.

Spausdintas stiklas

Stiklos su pasirinktais atvaizdais yra asmeniška, unikali alternatyva sienoms. Galbūt jūs visada svajojote apie miesto panoramą arba esate vandenyno gerbėjas. Spausdinti atvaizdai leidžia į savo namus įtraukti mėgstamus elementus.

Mažai priežiūros

Stiklas yra higieniškesnis nei įprastos plytelės. Nėra jungčių, todėl nešvarumai neturi galimybės nusėsti. Stiklas gali būti nuvalytas akimirksniu ir nesugeria kvapų.

Dizainai ir spalvos

Stiklas reiškia modernų ir individualų apstatymą su neribotomis galimybėmis. Sukurkite savo spausdintą stiklinį paviršių su momentine nuotrauka iš savo praėjusių atostogų arba paprastai atvaizduokite mėgstama spalva. Daugiau informacijos: stiklospalvos.lt

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *