Kaip išsirinkti stilingą vestuvinę suknelę?

Planuojant vieną svarbiausių gyvenimo švenčių, vestuvinės suknelės pasirinkimas tampa viena svarbiausių užduočių. Kiekviena nuotaka nori jaustis ir atrodyti nuostabiai bei nepakartojamai. Vestuvinių suknelių pasiūla yra tikrai plati. Dažna nuotaka, norėdama įgyvendinti savo svajones, pasirenka ir individualų vestuvinės suknelės siuvimą. Tiek renkantis suknelę salone, tiek apsilankant pas siuvėją, jums pravers patarimai, kuo pasižymi stilinga vestuvinė suknelė.

  • Dėmesys detalėms

Išskirtinės detalės visuomet suteikia stilingumo. Priklausomai nuo to, kokio stiliaus suknelės pageidaujate, jūsų išskirtiniu akcentu gali tapti 3D nėriniai, stilingai įkomponuotas gėlės motyvas, ar spalvinės detalės. Norinčios stilingai spindėti gali rinktis saikingus kristalų ar karoliukų nėrinius.

  • Medžiagos

Originalūs medžiagų sprendimai kuria stilingą įvaizdį. Jei pageidaujate lengvumo, rinkitės šilkinio šifono ar šilko organzos medžiagas. Tiulio detalės taip pat gali tapti originaliu akcentu. O prabangą ir stilingumą suderina plunksnų motyvai. Teikiančioms pirmenybę ne lengvumui, o solidžiam įvaizdžiui, puikiu pasirinkimu gali būti suknelės, siūtos iš prabangaus storo šilko.

  • Originalumas

Originalumas glaudžiai susijęs su stilingumu. Saikingos, priderintos prie suknelės ir aplinkos originalios detalės kuria išskirtinį įvaizdį. Galbūt suknelės modeliui stilingumo suteiks skeltukas, o gal įkomponuota gyva gėlė sukurs pilnai išbaigtą stilingą derinį.

  • Suderinamumas

Siekdamos atrodyti stilingai, nepamirškite, kad tobulas stilius sukuriamas tada, kai viskas dera tarpusavyje. Jūsų pasirinkta suknelė su jūsų makiažu, šukuosena, aksesuarais, jaunikio apranga, patalpų, ir netgi stalo dekoru turi sukurti darnią visumą. Be to, renkantis suknelę atsižvelkite į savo figūros privalumus ir trūkumus. Orientuokitės į tuos suknelių modelius, kurie paslėptų figūros trūkumus ir išryškintų privalumus.

Tikimės šie patarimai jums pagelbės renkantis sau tinkamiausią stilingą suknelę. Tegul jūsų įvaizdis būna toks pats nepakartojamas kaip ir jūsų šventė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.