Kategorijos

Kaip išsirinkti tinkamą fotoalbumą?

Karantinas – tai toks metas, per kurį galima atlikti daugybę darbų, kurių normaliomis gyvenimo sąlygomis niekad neradote laiko, kad atliktumėte. Vienas iš tokių darbų – įspūdingiausių gyvenimo akimirkų, užfiksuotų nuotraukose, sudėjimas į vieną vietą. Ko gero ir jūs turite daugybę padrikų nuotraukų iš įvairių švenčių, kurios tiesiog guli kokiame nors stalčiuje ir renka dulkes. O gal dar blogiau – viską turite skaitmeniniu formatu ir nieko apčiuopiamo fiziškai? Tokiu atveju siūlytume tuojau pat pasigaminti bent po vieną nuotrauką iš svarbiausių gyvenimo akimirkų. Nes niekada negali žinoti kada skaitmeninė laikmena nustos veikti ir amžiams ištrins brangius prisiminimus. O kur dėti tas nuotraukas? Tam ir yra šis straipsnis. Apžvelgsime kelis pagrindinius nuotraukų albumų tipus.

 

Klijuojami albumai

Kijuojami fotoalbumai praktiški tuo, kad į juos galima klijuoti įvairaus dydžio nuotraukas. Tad jei turite iš seniau sukauptų nuotraukų, greičiausiai jos yra bent kelių skirtingų dydžių. Tokiu atveju klijuojamas fotoalbumas jums tiks tiesiog tobulai. Į tokius albumus nuotraukas galima klijuoti klijais arba su lipniais nuotraukų kampučiais. Kurie gali būti dar ir savotišku dizaino elementu.

Albumai su kišenėlėmis

Nuotraukų albumai su kišenėlėmis tinkamiausias variantas tiems, kurie turi tik skaitmenines nuotraukas ir žada jas atsispausdinti. Tokiu atveju galima viską padaryti vieno dydžio ir įsigyti fotoalbumą atitinkamo dydžio nuotraukoms. Kišenėlėse esančios nuotraukos visada atrodys organizuotai, o dėl to, kad bus padengtos plėvele, dar ir išliks kur kas ilgesnį laiką.

Skrebinimo albumai

Skrebinimo albumai yra ganėtinai naujas dalykas. Tokie albumai skirti iškarpoms, kurias galima papildyti užrašytomis mintimis, spalvingais lipdukais. Kitaip tariant – tai lyg dienoraštis, kuriame dominuoja ne žodžiai, o vaizdai. Į tokius albumus galima suklijuoti nuotraukas arba iškarpas iš jų.

Momentinių nuotraukų fotoalbumai

Jei turite momentinį fotoaparatą, jums privalu turėti jam skirtą fotoalbumą. Ir nesvarbu ar turite Mini, Square ar Wide tipo fotoaparatą, foto albumai yra sukurti visiems šiems modeliams.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *