Kategorijos

Kaip išsirinkti tinkamą sodybą savo šventei?

Ikoniški namų vakarėliai, nors ir vis dar labai populiarūs, gali būti rizikingi, ypač jei į šventę pakviestų svečių skaičius viršija namų erdvių galimybes. Be to, bet kokios šventės organizavimas savarankiškai reikalauja atsidavimo ir pasiruošimo visoms aplinkybėms. Todėl renginių planavimas ne namuose tampa vis populiaresnis. Tai ne tik patogus sprendimas, bet ir labai praktiškas, ypač kai į renginį kviečiama daug žmonių. Tokiais atvejais daug lengviau susirasti tinkamą sodybą, kur organizuojami daugiau ar mažiau oficialaus pobūdžio renginiai. Ką reikėtų prisiminti planuojant gimtadienius, jubiliejų, ypatingas šeimos ar darbo šventes?

Be jokios abejonės, pati maloniausia pasiruošimo šventei dalis – stiliaus pasirinkimas

Pirmiausia atsakykite į pagrindinį klausimą: kokiu stiliumi norite kelti šventę? Yra visiškai neutralių, meniškų patalpų, kurios patirs metamorfozę įvedus į jas atitinkamas dekoracijas – tačiau tai reikalauja daug darbo, dažnai papildomų išlaidų.

Jei puikiai žinote, kad norite žavingos šventės, rinkitės gilia senovę menančią sodybą, kuri nuo įėjimo padiktuos šventės charakterį, o dekoracijos jį tik sustiprins. Daugiau informacijos rasite internete, kaip unikaliai pasirinkta vieta garantuos jūsų šventės sėkmę.

Šventės vieta ir svečių kambariai

Nustatykite savo reikalavimus ir pageidavimus – prieš pradėdami ieškoti sodybos šventei, verta pasidomėti, kokie jūsų reikalavimai ir pageidavimai dėl vietos, kurioje vyks šventė. Pavyzdžiui, kokio dydžio turi būti sodyba, kiek svečių ketinate pakviesti, koks meniu turėtų būti patiekiamas, ar sodyboje turi būti sodas, ar automobilių stovėjimo aikštelė. Tai leis jums sutelkti dėmesį į jūsų lūkesčius atitinkančio sodybos paiešką. Jei tarp jūsų svečių yra daug žmonių, kurie turi keliauti iš toli ir greičiausiai jiems reikės nakvynės, verta pagalvoti apie sodybos vietą, kurioje jūs ar jūsų svečiai galės apsistoti.

Šventės vieta yra labai svarbus klausimas. Todėl, kaip pabrėžia švenčių planavimo ekspertai, kad turime nuvykti ir asmeniškai apžiūrėti pasirinktą vietą, nes svetainėje esanti nuotrauka kartais neatspindi vietos charakterio. Prieš susitikimą pravartu perskaityti nuomones internete ir paruošti klausimų sąrašą, kad nieko svarbaus nepraleistume. Neretai už pačios vietos kategoriją svarbiau yra tam tikra atmosfera ir teigiamo kontakto su organizatoriais užmezgimas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *