Kategorijos

Kaip kasdienę odos priežiūrą paversti efektyvesne

Paakiu kaukes

Suprantama, kad visi žinome, jog greita ir subalansuota kasdienė odos priežiūra yra gera idėja. Tačiau, turint tiek daug serumų, kremų ir patarimų, sunku žinoti, nuo ko pradėti. Be to, svarbiausia yra laikas – niekas nenori valandų valandas praleisti vonios kambaryje priešais veidrodį, bandant pasirūpinti savo oda. Todėl labai naudinga susipažinti su patarimais, kurie galėtų palengvinti jūsų kasdienę odos priežiūrą ir padėti lengviau pasiekti norimus rezultatus.

Paverskite valymą pirmuoju paprastos odos priežiūros rutinos žingsniu

Net jei turite tik kelias trumpas minutes, šviežiai nuvalyta oda du kartus per dieną – tai labai puiki pradžia, nuo kurios galite pradėti įprastą odos priežiūros procedūrą. Tačiau nepamirškite, kad jūsų pasirinktas veido valiklis turėtų būti pritaikytas jūsų veido odos tipui, nepaliekant odos įtemptos ir sausos. Tinkamas veido odos valymas paruoš jūsų odą kitiems odos priežiūros veiksmams, todėl tokios priemonės kaip drėkinamasis kremas veiks geriau.

Pasitelkite toniką, kad oda būtų paruošta drėkinamajam kremui

Tonizuoti ar netonizuoti savo veido odos? Tai asmeninis pasirinkimas, kuris nėra būtinas, tačiau jei į kasdienę odos priežiūrą įtrauksite toniką, galite daug efektyviau nuo savo veido odos pašalinti riebalų perteklių ir negyvas odos ląsteles. Galite būti tikri, kad jūsų oda jausis laiminga. Be to, tai yra labai puiki priemonė, padedanti atgaivinti odą. O jei jums trūksta laiko, šį odos priežiūros veiksmą galite palikti ir vakarui, kad dienos pabaigoje nuo savo veido odos pašalintumėte paskutinius makiažo likučius.

Naudokite veido odos serumus

Serumai yra tikrų tikriausi odos priežiūros gelbėtojai – tai tikslinės paskirties produktai, kurių sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, padedančių sustiprinti odą ir suteikiančių jai daugiau to, ko jai iš tikrųjų reikia. Turbūt dabar savęs klausiate, kada turėtumėte naudoti šias priemones? Tai geriausia daryti po veido odos valymo ir tonizavimo, t.y. prieš odos drėkinimą.

Drėkinimas yra labai svarbi odos priežiūros sudedamoji dalis

Drėkinamasis kremas padės apsaugoti odą nuo drėgmės praradimo, kad ji būtų elastinga ir stangri. Tačiau jei jūs jau naudojate odos drėkinamąjį kremą, tačiau jūsų oda vis dar jaučiasi įsitempusi ir sausa, vertėtų pagalvoti apie tinkamesnio kremo pasirinkimą. Pasistenkite atkreipti dėmesį į tokias sudedamąsias dalis kaip vitaminas E, glicerinas, provitaminas B5 ir kt., kurie puikiai drėkina odą.

Kaukės ir šveitimas

Nors veido odos ir paakių kaukės nėra kasdienės odos priežiūros priemonės, jos gali padėti daug efektyviau pasiekti norimus rezultatus. Pavyzdžiui, giliai valanti molio kaukė puikiai tinka, jei jūsų oda yra šiek tiek riebi. Taip pat ji gali sumažinti ir odos poras, kartu pašalinant negyvas odos ląsteles bei nešvarumus. Lygiai taip pat, paakių kaukės gali padėti atgaivinti jūsų paakių odą, sumažinti raukšles ir lengviau ją apsaugoti. O jei jūs išbandysite ir lakštinę kaukę, kuris yra tikrų tikriausias korėjietiškos kosmetikos stebuklas, atpalaiduosite odą ir ją tinkamai sudrėkinsite. Galite būti tikros, kad jūsų oda taps neįtikėtinai švelni.

Tuo tarpu odos šveitiklyje esančios smulkios dalelės padeda švelniai nušveisti negyvas odos ląsteles nuo odos ir po jomis atskleisti šviesesnę odą. Šias odos priežiūros priemones pasitelkite vieną ar du kartus per savaitę ir jokiu būdu nepersistenkite. Stebėkite savo odą ir įsitikinkite, kad jos nedirginate. Tokiu būdu galėsite palaikyti ramią ir sveiką odą, kuri bus švelni ir švytinti.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *