Kaip mesti rūkyti? Magnetai nuo rūkymo

Kaip mesti rūkyti? Magnetai nuo rūkymo

Kaip mesti rūkyti?

Kaip mesti rūkyti ? Mes galime atsakyti: Magnetai nuo rūkymo, tai naujoviška ir patentuota savigalbos programa veikia ausų terapija ir taškinio masažo principu, kuri stimuliuoja akupunktūros taškus ausyje. ZeroSmoke naudojami magnetai aktyvina neurotransmitorius smegenyse kurie naikina norą užsirūkyti. Jis yra neįtikėtinai veiksmingas ir praėjo klinikinius tyrimus. Ausų akupunktūra yra naudinga priemonė mažinant abstinencijos simptomus, sumažinti potraukį, kūno skausmus, galvos skausmus, pykinimą , prakaitavimą , raumenų spazmus. Žmonės taip pat informuoja, kad jie geriau miega, geriau jaučiasi, mažiau depresuoja ir jaučiasi labiau atsipalaidavią. ZeroSmoke naudoja du biomagnetus, kurie sukuria slėgio tašką išorinėje ausies dalyje. Tai vadinama „kaušelio“ terapija, kuri stimuliuoja akupunktūros taškus ausyje. (Galima sakyti tai yra beveik tokia pati procedūra, kuri atliekama su lazeriu, tik jums nereikia vykti į jokias klinikas). Visiškai natūralus būdas mesti rūkyti, magnetai nuo rūkymo nesusidėvi ir nepraranda efektingumo, vieną kartą įsigiję, turėsite visam gyvenimui, jokių tablečių, gumų ar cheminių medžiagų, kainuoja mažiau nei savaitės išlaidos rūkalams.

Tai yra biomagnetų pora, kurią uždėjus ant tam tikros ausies vietos, smegenys į kūną išleidžia tokį pat endorfinų, kitaip vadinamų laimės hormonų, kiekį, koks būna išleidžiamas rūkant. Tokiu būdu sumažės abstinencijos požymiai ir noras rūkyti, ir galiausiai 1-2 savaičių bėgyje mesite rūkyti. Akupunktūra ir lazerio terapija veikia tokiu pat principu, tik magnetai yra daug pigesnė ir paprastesnė priemonė metant rūkyti. Magnetai padengti 24k auksu, todėl puikiai tiks ir pigiems metalams alergiškiems žmonėms. Šis rūkymo metimo būdas populiarus visame pasaulyje, per 10 metų buvo parduota daugiau nei 5 milijonai vienetų. Vidutiniškai 80% klientų sėkmingai metė rūkyti.

Zerosmoke yra patentuotas visame pasaulyje, patento numeris: PCT/IT2004/00606. Po daugybės griežtų tikrinimų Amerikoje, buvo patvirtintas Amerikos sveikatos ministerijos ir FDA (Food and Drug Administration), oficialios institucijos, kuri prižiūri visus rinkoje parduodamus veterinarinius, ir medicininius produktus. Vėliau, taip pat, patvirtino ir EUROPEAN SMOKING PREVENTION CENTER.

Jau aišku, kaip mesti rūkyti? Užteks mokėti didelius pinigus už neveiksmingas alternatyvas. Užteks saujom ryti tabletes, nikotino gumas ir naudoti nikotino pleistrus, kurie ne tik nepadeda ilguoju laikotarpiu, bet ir gali sukelti alerginę reakciją. Išbandykite mūsų siūlomus magnetus, kurių dėka rūkyti metė apie 90% mūsų pirkėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.